Kurzemes Vārds

18:25 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sociālie darbinieki atvelk elpu

KALVENE. Liepājas rajona sociālie darbinieki šonedēļ piedalījās izbraukuma seminārā Kalvenē, kur iepazinās ar pašvaldību, pārrunāja darba jautājumus, kā arī atpūtās.

Kā stāsta Liepājas rajona Sociālās nodaļas vadītāja Ausma Bēta, šāds izbraukums uz kādu no vietējām rajona pašvaldībām pirms Jāņiem notiekot ik gadu, tādējādi dodot iespēju sociālajiem darbiniekiem iepazīt visu rajonu. Kalvenē kolēģus uzņēmusi Vilma Dreija, kas kopā ar pašvaldības vadītāju Henriju Junkarēnu izstāstījusi par savu darbu, izrādījusi pašvaldības iestādes un arī iepazīstinājusi ar problēmām un to risinājumiem.

Tad sociālie darbinieki devušies uz zoodārzu "Cīruļos", kur daudzi nemaz neesot bijuši, un noslēgumā noticis pikniks Sepenes ezera krastā, kur arī skanējušas dziesmas. "Ne gluži līgodziesmas, bet tādas, kas visiem zināmas un mīļas," piebilst A.Bēta. Viņa stāsta, ka rudenī sociālie darbinieki došoties izbraukumā uz kādu no Latvijas vietām, bet kopā sanāks atkal pirms gada noslēguma. Un tā, reizi pa reizei atvelkot elpu, varot vieglāk tikt galā ar ikdienas grūtībām un stresu.