Kurzemes Vārds

04:24 Piektdiena, 13. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Liepājas ūdens motosportisti kuļ Polijas ūdeņus

Emīls Dreiblats

Polijas pilsētā Zņinā norisinājās pasaules čempionāts ūdens motosportā O-350 klasē, kurā piedalījās arī Liepājas kluba "H2O sports" pārstāvis Ēriks Ķiepe-Kipge. Tehnisku problēmu dēļ liepājnieks nobrauca tikai divus no četriem braucieniem, tādēļ, kaut arī vienubrīd bija sestais un reāli pretendēja uz 4.vietu, kopvērtējumā palika devītais.

"Latvijas čempionātā parasti tiek braukti 8 apļi, bet Polijā bija jānobrauc 10 apļi. Trase līdz ar to ir garāka, un šoreiz mūs pievīla tehnika – pēc 5.apļa motors sāka niķoties," pastāstīja kluba "H2O sports" direktors Jānis Brolītis. Pērn pasaules čempionātā Ēriks Ķiepe-Kipge ierindojās 13.vietā.

Savukārt Polijas atklātā čempionāta kārtējā posmā piedalījās divi Liepājas jaunie ūdens motosportisti – Silvestrs Palaps un Artūrs Brolītis. Abi liepājnieki, startējot JT-250 klasē, demonstrēja pārliecinošu sniegumu un ieņēma augstākās vietas – uzvarētāja lauri tika S.Palapam, bet A.Brolītis palika otrais. Aiz viņiem palika vēl 14 konkurenti no Polijas un Ungārijas. "Tik smagas cīņas liepājniekiem vēl nebija bijušas – vietu sadalījums pirmajā sešiniekā bija ļoti blīvs," atzina J.Brolītis. Silvestram tā jau ir otrā uzvara ārpus Latvijas šajā sezonā – maija beigās viņš bija labākais arī sacensībās Igaunijā.