Kurzemes Vārds

09:44 Svētdiena, 26. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Dāmas atkal triumfē, kungi joprojām otrie
Edgars Džiguns
Latvijas kausa izcīņas minigolfa 4.posma sacensības notika Rīgas minigolfa laukumos. Sacensības risinājās divu laukumu kombinācijā – spēlētāji sacentās gan betona, gan eternīta seguma laukumos. Sacensībās piedalījās visi labākie Latvijas minigolfa spēlētāji.
Visspraigākās cīņas, kā jau parasti, norisinājās starp kungiem, un līdz pat pēdējam sitienam neviens no golferiem nevarēja būt drošs par uzvaru. Uz pjedestāla diviem augstākajiem pakāpieniem kāpa Staiceles spēlētāji, savukārt pelnīti 3.vietu šajās sacensībās izcīnīja liepājnieks Mārtiņš Vilmanis, turklāt 4.vietas ieguvēju viņš apsteidza tikai ar pēdējo sitienu. Dāmām, uzrādot sacensību absolūti labāko rezultātu, pārliecinoši uzvarēja sezonas līdere Dace Kupce no Liepājas Minigolfa kluba, 2.vietā atstājot savu māsu Ilzi, savukārt 3.vietu ieguva Evita Bredovska.
Cīņās par Latvijas komandu kausu šoreiz atkal labākie bija Staiceles kungi un Liepājas dāmas. Latvijas čempionāts minigolfā un kausa izcīņas sacensību 5.posms notiks šās nedēļas nogalē Staicelē.

Liepājas čempionātā aizvadītas divas kārtas
Edgars Džiguns
Līdz ar kārtējiem mačiem, kas notikuši šā gada Liepājas čempionātā futbolā, aizvadītas divas kārtas. Turnīra tabula rāda, ka bez zaudējumiem šobrīd spēlē trīs no sešām komandām, bet pie uzvaras nav tikušas divas, tostarp jau divi mači beigušies neizšķirti, kas nozīmē, ka intriga čempionātā turpina pieaugt. Līderos ar divās spēlēs izcīnītajiem četriem punktiem šobrīd atrodas trīs komandas – "Lauma", "Komandors pluss" un "Varavīksne/BTC".
Aizvadītajā spēlē, kurā tikās "Varavīksne/BTC" un "Tosmares Kuģu būvētava" tika fiksēts bezvārtu neizšķirts, savukārt "UPTK/Miku/Lauma" ar 13:0 sagrāva "Kurzemes Vārda" komandu. Četrus vārtus šajā mačā guva D.Kazakovs, trīs reizes precīzs bija F.Kotovs, divi panākumi D.Vasiļjeva kontā, bet pa reizei bumbu vārtos raidīja I.Jegorovs, I.Šuļženko, V.Movko un S.Belovs. "Par pirmo maču var teikt vienkārši – neviens negribēja mirt, savukārt otrās spēles rezultāts, domāju, būtu citādāks, ja "Kurzemes Vārds" būtu izmantojis vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus pirmajā puslaikā," atzina Liepājas Futbola federācijas priekšsēdētājs Rūdolfs Jurjāns.
Jau šovakar pulksten 19 un 20.20 nākamās čempionāta spēles, kurās spēkiem mērosies "Tosmares Kuģu būvētava" un "Kurzemes Vārds", kā arī "Varavīksne/BTC" un "Komandors pluss". Joprojām svaigākā informācija par futbola čempionātu rodama interneta portālā [SAITE#http://www.liepajniekiem.lv#Liepajniekiem]