Kurzemes Vārds

17:28 Otrdiena, 23. oktobis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Handbola sezona galā. Liepājniece Sandra Paegle vērtīgākā spēlētāja
Līdz ar 7.starptautisko pludmales handbola turnīru "Nemo kauss" pielikts punkts šā gada rokasbumbas sezonai. Šajās sacensībās piedalījās 12 kungu un 6 dāmu komandas no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, arī no Farēru salām, viņu vidū arī Liepājas SK "Kurši" handbolistes, kuras šoreiz startēja ar atbalstītāja nosaukumu – "Tonus Elast".
Samērā interesanti ir pludmales handbola noteikumi. Piemēram, mača tiesnesis drīkst ieskaitīt arī divus punktus, ja viņam šķiet, ka vārti gūti skaisti.
Priekšsacīkstēs liepājnieces piecās spēlēs guva vienu uzvaru, bet ar to pietika, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kurā Liepājas dāmas uzvarēja Ogres komandu. Savukārt pusfinālā "Tonus Elast" spēlētājas piekāpās Farēru salu komandai un ierindojās 3.vietā, jo mazais fināls netika spēlēts. Taču, lai arī šīs sacensības tika organizētas kā izrāde, tomēr cīņas laukumā esot bijušas nopietnas, jo nopietns bijis arī balvu fonds – kungu konkurencē uzvarētāji saņēma 600 eiro, bet labākā dāmu komanda 300 eiro.
"Īsti nevarējām pierast pie noteikumiem, jo arī vārtu guvumus katrā puslaikā skaitīja no jauna," pastāstīja liepājnieču komandas treneris Pēteris Tervits.
Jāatzīmē, ka šo sacensību laikā liepājnieci Sandru Paegli nosauca par aizvadītās sezonas Latvijas čempionāta handbolā virslīgas vērtīgāko spēlētāju.
Jūlija beigās SK "Kurši" handbolisti gan lieli, gan mazi dosies uz treniņnometni, turklāt, ja kādam ir interese viņiem pievienoties, tad var zvanīt pa tālruni 3437635.