Kurzemes Vārds

18:03 Otrdiena, 18. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Policija lūdz palīdzēt atpazīšanā

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Kriminālpolicija lūdz iedzīvotāju palīdzību kādas sievietes atpazīšanā, kuras līķis 30.jūnijā atrasts Brīvības ielā 88. Mirusī atradās tramvaja galapieturā. Sievietes pazīmes: 70 ­ 75 gadus veca, 144 cm gara, druknas ķermeņa uzbūves. Sirmi, pusgari, taisni mati, zilas acis, nav zobu. Bija ģērbusies: melnās kurpēs, violeti raibā kleitā, pelēkā žaketē ar dzeltenām, sīkām svītrām, ap kaklu apsiets violets lakatiņš, balts kombinē un zilas apakšbikses. Visiem, kam ir kāda informācija par attēlā redzamo sievieti, lūgums zvanīt policijas darbiniekiem pa tālruni 3404558 vai 02.

Ar spainīti svešā zemeņu dobē

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē 2.jūlijā vērsās kāda sieviete, kas bija pamanījusi, ka viņas mazdārziņā Grobiņā, Stacijas ielas galā nezināms vīrietis rosoties pa viņas zemeņu dobēm. Svešinieks bija aprīkojies ar spainīti un sparīgi plūca sarkanās zemeņogas. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki dārznieku aizturēja. Tas izrādījās 1968.gadā dzimušais Ingus B. Vainīgais sniedzis paskaidrojumus, bet cietusī saimniece saņēmusi atpakaļ savas ogas.

Apzog ražošanas uzņēmumu

Policijā šajās dienās saņemta ziņa, ka 2.jūlijā ap pulksten 8.30 konstatēta zādzība no uzņēmuma "Rūķis" Vānes ielā 25. No uzņēmuma ražošanas telpām nozagts metināmais pusautomāts ar gāzes balonu un aptuveni 30 bronzas detaļu. Iespējamā radīto zaudējumu summa pašlaik vēl tiek aprēķināta, savukārt policija cenšas nokļūt uz pēdām iespējamiem zagļiem.

Nepilngadīgie iekārojuši vērtīgas mantas

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļā trešdien ap pulksten 15 nogādāti divi nepilngadīgie, kas bija mēģinājuši izdarīt zādzību no datorlietu veikala. Tirdzniecības centra "Rietumu centrs" Jaunajā ostmalā 3/5 izvietotajā datorveikalā 1989.gadā dzimušais Arturs G. un 1986.gadā dzimušais Vitālijs M. mēģinājuši nozagt digitālo fotokameru, kompaktdiskus, vadu un digitālās kameras statīvu. Lai arī abus zagļus izdevās notvert, tomēr veikalam radīti 105 latu lieli zaudējumi, jo zādzības mēģinājuma laikā prece tika sabojāta.

Ar velosipēdu brauks cits

Nepatīkamas emocijas 2.jūlijā nācās piedzīvot kādam velosipēda īpašniekam, kas savu braucamo bija atstājis nama kāpņu telpā Siļķu ielā 25. Pašlaik vēl nenoskaidrotas personas nezināmā virzienā aizvedušas sarkanas krāsas velosipēdu "Coca­Cola". Zaudējumi tiek noskaidroti.

Nodeg dārza māja un jaunceltnes jumts

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā pastāstīja, ka trešdienas vakarpusē lielāks ugunsgrēks izcēlies Celtnieku ielā. Pašlaik vēl nezināmu iemeslu dēļ bija sācis degt jaunceltnes jumts. Nodeguši aptuveni 20 kvadrātmetri jumta seguma.

Vēl trešdien ap pulksten 21.30 saņemta informācija, ka liesmas sākušas plosīties arī dārza mājiņā Kuldīgas ielā. Kad notikuma vietā ieradās dzēsēji, liesmas jau bija tik spēcīgas, ka mājiņa nodega pilnībā.