Kurzemes Vārds

11:07 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Atsavina 150 litru ļergas

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses grupas inspektors Normunds Cērmanis pastāstīja, ka Organizētās noziedzības apkarošanas biroja darbinieki saņēmuši operatīvo informāciju par kādu adresi, kur it kā tiekot uzglabāts ievērojams daudzums nelegālā alkohola. Pārbaudot informāciju, minētajā adresē ONAB darbinieki konstatēja vairākas 20 litru tilpuma plastmasas kannas ar kopskaitā 140 litriem nelegāli mājas apstākļos ražota alkohola. Aizturēta arī vainīgā persona ­ 1972.gadā dzimušais Vitālijs R., no kura saņemts rakstisks paskaidrojums. Policija turpinās apstākļu noskaidrošanu un tiek lemts par piemērojamo sodu. Šobrīd nav zināms, kādiem nolūkiem tik liels alkohola daudzums turēts šajā mājā.

Gūst traumas treniņā

No Liepājas Centrālās slimnīcas otrdien policijā saņemta informācija par vīrieti, kas cietis negadījumā. 8.jūlijā slimnīcā ievietots 1973.gadā dzimušais Uldis Z., kurš, kā zināja teikt policijā, bija trenējies Misiņkalna trasē ar savu motociklu un neveiksmīgi nokritis. Mediķi cietušajam konstatējuši mugurkaula un ribu lūzumus.

Pamatīga dūru vicināšana alus bārā

Apsardzes firmas "Spīdola" operatīvais dežurants 15.jūlijā ap pulksten 13 saņēma informāciju, ka palīdzība ir nepieciešama alus bāra "Brings" darbiniekiem. Ierodoties notikuma vietā, atklājies, ka bārā Krūmu ielā 25 izcēlies pamatīgs kautiņš. Kā stāstīja Pašvaldības policijas Informācijas dienestā, tā kā dūru vicināšanā aktīvi bija iesaistījušies vairāki bāra apmeklētāji, apsardzes firmas darbinieki vērsušies pēc atbalsta arī policijā. Noskaidrojies, ka konfliktā piedalījies 1955.gadā dzimušais Vladimirs Ņ., 1977.gadā dzimušais Ruslans S. un 1981.gadā dzimušais Dmitrijs H. Tā kā Ruslanam bija redzami miesas bojājumi, tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība, kas vīrieti nogādāja slimnīcā, savukārt pārējie kautiņa dalībnieki nogādāti Valsts policijā. Tur arī noskaidrojies, ka kautiņa iniciators ir Vladimirs, kurš ar koka nūju pārsitis Ruslanam galvu, kā arī salauzis rokas mazo pirkstiņu. Incidenta iemeslus noskaidro.

Sūdzas par ielaušanās mēģinājumu

Pašvaldības policijas Informācijas dienestā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka otrdienas vakarā ap pulksten 22.50 izsaukums saņemts uz F.Brīvzemnieka ielu 28, kur kāds vīrietis cenšoties ielauzties svešā dzīvoklī. Minētajā adresē policijas darbiniekus sagaidīja Jānis S., kurš norādīja uz vīrieti, kas ar skrūvgriezi rokās stāvēja pie dzīvokļa durvīm. Vīrietis vārdā Igors S., cenšoties iekļūt dzīvoklī, bija sabojājis durvju slēdzeni. Mājokļa saimnieks Jānis S. apstiprināja, ka noslēdzis mutisku vienošanos ar Igoru par telpu izīrēšanu, taču policijai nebija zināms, kāpēc vīrietis ar skrūvgriezi sabojājis durvju slēdzeni.