Kurzemes Vārds

10:23 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Skolēni aktīvi palīdz ierīkot bērnu rotaļlaukumus

Kirils Bobrovs
Saskaņā ar konkrētiem projektiem, kurus pieņēmusi Pilsētas dome, dažādos labiekārtošanas darbos šovasar piedalīsies 300 skolēnu. Katrā no trim mūsu namu pārvaldēm – "Karostā", "Jaunliepājā" un "Vecliepājā" – viņu spēkiem paredzēts ierīkot pa vienam bērnu rotaļlaukumam. Pie tam aprīkojumu, kuru tur paredzēts izvietot, arī izgatavojuši skolēni – 31. arodskolas audzēkņi.
Viens no šādiem objektiem atrodas M.Ķempes ielas 2. nama pagalmā. Kādreiz šeit bija kaut kas līdzīgs nelielam skvēram vai atpūtas vietai ar kaut kādām primitīvām arhitektoniskām formām. Pēc tam pienāca ilgstošs nolaistības periods, un, lūk, tagad skolēni veiks šeit ne tikai atjaunošanas darbus, bet arī daudz ko papildinās. Atkal ierīkos celiņus, atvesta arī melnzeme, tātad būs gan ziedi, gan zaļa zālīte, arī jauni soliņi. Starp citu, Pilsētas domes nodarbinātības speciāliste Aija Saldovere teica, ka tas viss saskaņots ar iedzīvotājiem. Ar grābekļiem un lāpstām vakar mēs sastapām šeit 13 skolēnus, kurus gribas nodēvēt par nākamajiem labiekārtošanas speciālistiem.
Noskaidrojās arī, ka bez grupas, kas strādā M.Ķempes ielā 2, "Vecliepājā" šajās dienās nodarbināti vēl ap 40 cilvēku. Bet papildu šim skaitam savus bērnus atved arī uzņēmuma darbinieki, tādēļ nodarbināto pusaudžu kopskaits ir daudz lielāks. Visu projektos paredzēto darbu kopējā pieņemšana no vasarā nodarbinātajiem, pēc A.Saldoveres domām, notiks augustā. Uzņēmuma direktors Aivars Priedols paziņojis, ka darbi ir dažādi, piemēram, ieejas durvju, soliņu krāsošana. Tikai apmaksa bērniem būs pieticīga, visdrīzāk gan simboliska