Kurzemes Vārds

18:00 Piektdiena, 21. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Satīriķi Šoriņš un Neimanis & Co aicina uz dzīvelīgu koncertu

Indra Imbovica

Līdz šim tik iemīļotais koncertdārzs "Pūt,vējiņi!" pēdējos gados vairs nevar lepoties ar intensīvu vasaras koncertsezonu. Taču šosvētdien Liepāja iekļauta to Latvijas 20 lielāko pilsētu sarakstā, kur ar ierakstu kompānijas "Baltic Records Group" organizēto humoristiski muzikālo koncertprogrammu "Vai Eiropā būs jautrāk?" iegriezīsies arī populārais aktieru - satīriķu tandēms – Voldemārs Šoriņš un Zigurds Neimanis. Balstoties uz Eiropas referenduma tuvošanos, jaunajiem laikiem politikā, Eirovīzijas peripetijām, prezidentes velēšanām, naftas kariem un citām Latvijas iedzīvotājiem aktuālām tēmām, ir tapusi jauna humoristiska programma.

"Mēs vēlamies humoristiskā aspektā paskatīties uz dažām lietām un parādībām, taču nevērtēt tās. Tas ir jādara katram pašam," izveidoto programmu vērtē V.Šoriņš.

Šoriņu un Neimani koncertturnejā muzikāli pavada populārā šlāgergrupa "Romeo" ar Hariju Ozolu priekšgalā. Kopā ar viņiem koncerta tematiku krāsaināku vērtīs Kārlis Ārgalis-Straumēns ar savām jautrajām un jokpilnajām, nule kā klajā laistajām "Nerātnajām ziņģēm" un "Latgaliešu tautasdziesmām". Bet kā pārsteiguma viesis koncertā piedalīsies arī Arvis Rekets no "Talantu fabrikas", izpildot "Galda dziesmas".