Kurzemes Vārds

10:47 Pirmdiena, 24. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Pludmales svētki jau trešo reizi

Emīls Dreiblats

Vakar preses konferencē pludmales festivāla "Caines Beach Party" rīkotāji informēja par šā gada festivāla novitātēm un gaidāmajiem viesiem. Šogad pludmales svētki Liepājā notiks jau trešo reizi un solās nedaudz atšķirties no iepriekšējo gadu pasākumiem.

Kā atzina Raivo Mediņš, ja šogad "Caines Beach Party" būs labi apmeklēts un pamanīts arī ārpus Liepājas, tad zināma laika pārbaude būs veikta un pludmales festivāls varētu kļūt par stabilu vēju pilsētas vasaras izklaides pasākumu kalendāra sastāvdaļu. "Ar laiku "Caines Beach Party" varētu pārtapt par pludmales karnevālu," nākotnes redzējumu ieskicēja R.Mediņš. Jau šogad domāts par to, kā stimulēt atraktīvākos apmeklētājus – festivāla spilgtākais tēls balvā saņems firmas "Zanussi" ledusskapi un braucienu uz Karlshamnu divām personām.

"Caines Beach Party" risināsies divas dienas – 25. un 26.jūlijā, pludmales posmā starp Glābšanas staciju un koncertdārzu "Pūt, vējiņi!". Kopējā festivāla teritorija būs ap 45 tūkstošiem kvadrātmetru. Pasākuma laikā darbosies divas ieejas – pie Glābšanas stacijas un aiz "Pūt, vējiņiem!". Dienā pludmalē iecerēti dažādi sporta un izklaides pasākumi (ieeja dienas laikā bez maksas), bet abos vakaros no pulksten 19 būs maksas pasākumi ar dažādu pazīstamu pašmāju un ārzemju mūziķu piedalīšanos. Tālāko ciemiņu vidū būs britu elektroniskās mūzikas trio "Dario G" un grupa no Igaunijas – "Slobodan River", kura jau paguvusi iekarot ne tikai pašmāju, bet arī kaimiņvalsts Somijas klausītāju atzinību.

Pērn "Caines Beach Party" apmeklēja aptuveni 15 tūkstoši klausītāju, pasākuma organizētāji cer, ka šogad šis skaitlis būs lielāks. Festivāla budžets, salīdzinot ar pērnā gada 30 tūkstošiem latu, šogad esot lielāks.