Kurzemes Vārds

22:30 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Slimnīca saņem dāvinājumu 5 tūkstošu latu vērtībā

Vakar Latvijas Unibankas Kurzemes reģionālais pārvaldnieks Māris Apsītis pasniedza ierāmētu simbolisku čeku par pieciem tūkstošiem latu Liepājas rajona un Priekules slimnīcas galvenajai ārstei Tamārai Ešenvaldei. Tas ir dāvinājums Priekules slimnīcai.

Bankas pārstāvji saistībā ar savu 10 gadu jubileju līdzīgus dāvinājumus pasniedz rajonu slimnīcām visā Latvijā, turklāt priekulnieki piedevām ir Latvijas Unibankas klienti. Uz svinīgo čeka pasniegšanu bija sapulcējušies Priekules slimnīcas darbinieki, Rajona padomes priekšsēdētājs Modris Ekšteins, pilsētas galva Viesturs Maslovskis. Neiztrūka arī šampanieša glāžu skandināšana.

Kā sacīja Tamāra Ešenvalde, naudai, kas jau ir pārskaitīta slimnīcas kontā, uzreiz rasts pielietojums. Jūlijā par 9750 latiem uz līzinga noteikumiem slimnīca iegādājās operāciju zālei tik ļoti nepieciešamo anestēzijas iekārtu. Tagad pieci tūkstoši latu atvieglos norēķināšanos par iekārtu.

"Lai vairāk būtu tādu sponsoru, kas izprastu mazo slimnīcu problēmas," sakot paldies Latvijas Unibankai, sacīja Tamāra Ešenvalde.