06:28 Ceturtdiena, 14. novembris

Liepājas tenisisti mājās un citviet

Edgars Džiguns

Vairākus mačus gan savās mājās, gan citās zemēs aizvadījuši un labus panākumus guvuši Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņi.

Spēcīgā Starptautiskās tenisa federācijas U18 vecuma grupas turnīrā, kas norisinājās Kauņā, piedalījās liepājnieks Andris Antonovs. Mūsu pilsētas pārstāvis bija vienīgais no Latvijas sportistiem, kuram izdevās aizspēlēties līdz pusfinālam, kurā viņš atzina Lietuvas tenisista pārākumu. Pirms tam viņš izcīnīja uzvaras mačos ar Latvijas, Baltkrievijas un Čīles pārstāvjiem.

Prestižā starptautiskā turnīrā Anglijā Latvijas komandas sastāvā startēja arī liepājniece Monta Reinfelde. Komandu vērtējumā mūsu valsts tenisisti ierindojās 5.vietā, savukārt individuāli Monta Reinfelde izcīnīja uzvaru vienspēlēs.

Tepat mūsu pilsētas tenisa laukumos norisinājās tradicionālā Liepājas Tenisa sporta skolas balvas izcīņa, kurā piedalījās daudzi spēcīgi dažāda vecuma Latvijas tenisisti, kā arī pārstāvji no Baltkrievijas un Krievijas. Jaunākajā vecuma grupā (U10) meiteņu konkurencē no mūsējām labākās bija Renāte Beļska (1.vieta) un Paula Vuciņa (3.vieta), bet zēniem šajā vecumā veiksmīgākie Liepājas pārstāvji bija Kaspars Klamers (1.vieta) un Artūrs Šadrins (3.vieta). U12 grupā 1.vietu izcīnīja Monta Reinfelde, kurai finālā piekāpās cita liepājniece – Lina Lileikite. Uzvaru U14 vecuma grupas meiteņu turnīrā svinēja mūsu pilsētas pārstāve Ilze Dejus, bet zēnu sacensībās šajā grupā labākais no mūsējiem bija Daniels Kozlovs, kas izcīnīja 2.vietu. Teicami mūsu pilsētas vārds tika aizstāvēts U16 grupas dāmu sacensībās, kurās liepājnieces triumfēja – 1.vietu izcīnīja Madara Liepiņa, 2.vietu – Zane Iesalniece, bet 3.vietu – Ilze Dejus.

Aizvadītas arī "Roland Garros Liepāja" dāmu sacensības, kuras laikā, kad minētajā turnīrā sacentās kungi, kā zināms, nenotika. Labākā no liepājniecēm bija Karīna Ledāja, kas izcīnīja 4.vietu.