Kurzemes Vārds

05:07 Trešdiena, 8. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rekonstrukciju uzticēs "Aizputes ceļiniekam"

BUNKA. Par uzvarētāju Bunkas Pagasta padomes izsludinātajā konkursā par Bunkas Kultūras nama renovāciju, kā arī divslīpņu jumta izbūvi, logu nomaiņu, pandusa izbūvi, apkārtnes labiekārtošanu un telpu kosmētisko remontu kļuvis uzņēmums "Aizputes ceļinieks".

Kā paskaidroja pašvaldības vadītājs Edgars Dargužis, pavisam konkursā pieteikušās piecas būvfirmas, tomēr trīs no tām nav "kvalificējušās", jo nebija korekti noformēti dokumenti, uzņēmumi nav varējuši veikt visu darbu apjomu un tā tālāk. "No divām atlikušajām firmām izvēlējāmies to, kura piedāvāja lētāko variantu," paskaidroja E.Dargužis. Viņš uzsvēra, ka tas bijis galvenais konkursa kritērijs, tāpēc lielas pārdomas komisiju nav plosījušas. ""Aizputes ceļinieks" nav liels būvuzņēmums, tomēr zināma pieredze būvdarbos tam ir, tāpēc ceru, ka tiks galā," sacīja priekšsēdētājs. Viņš paskaidroja, ka tagad tikšot publiskoti konkursa rezultāti, bet pēc termiņa, kas dots sūdzību un pretenziju iesniegšanai, varēs sākt sarunas par līguma slēgšanu. "Mums ir nepieciešamas stingras garantijas no būvniekiem, lai 19.decembrī remonts būtu pabeigts. Citādi nevarēsim te rīkot Liepājas Rajona padomes balli," saka E.Dargužis.

Kā "Kurzemes Vārds" jau rakstīja, remontdarbiem pašvaldībai piešķirta valsts mērķdotācija 99,5 tūkstošu latu apmērā. Lai gan tā vēl nav pārskaitīta, iecerēts, ka remontdarbus varēs uzsākt jau 1.septembrī.