Kurzemes Vārds

08:40 Piektdiena, 10. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Jaunietes sarīko skandālus mūzikas klubā

Andrejs Rjabcevs

Pašvaldības policijas preses sekretāre Līga Krieva informēja, ka Latvijas 1.rokkafejnīcā dežurējošiem policistiem naktī uz ceturtdienu nācies vairākkārt uz atpūtas vietu aicināt operatīvo brigādi, lai tā palīdzētu novērst dažādas nekārtības un nogādāt aizturētās personas policijas iecirknī.

Kā stāstīja L.Krieva, ap pulksten 2.30 pie kārtībnieka rokkafejnīcā vērsās meitene, kas lūdza sodīt kādu citu daiļā dzimuma pārstāvi. Vainīgā esot pienākusi pie cietušās un iesitusi pa seju, kā arī uzlējusi viņai alu. Pāridarītāja aizturēta un abas kopā ar cietušo nogādātas policijas iecirknī, kur turpinājās apstākļu noskaidrošana.

Savukārt ap pulksten 3.40 kafejnīcā izraisījies vēl viens incidents. Pie kāda galdiņa pienākusi nepazīstama jauniete un iesitusi pa seju sēdošajai kafejnīcas apmeklētājai. Cietusī norādījusi, ka uzbrucēja iesitusi bez kāda iemesla.

Arī pulksten 4.15 kautiņš izcēlās pie bāra letes. Policijas darbinieks novēroja, ka 1.stāvā pie bāra letes pieiet kāds puisis un iesit pa seju bāra apmeklētājam, kurš tur sēdējis. Tā kā cietušajam konstatēts acs sasitums, vainīgā persona nodota operatīvajai grupai, kas uzbrucēju nogādāja Valsts policijā.

Sakaujas "Senču sētā"

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes kārtībnieki 25.septembrī ap pulksten 1.10 saņēma izsaukumu uz Stendera ielu, kur kafejnīcā "Senču sēta" starp diviem apmeklētājiem bija izcēlies kautiņš. 1983.gadā dzimušajam Raivim G. uzbrucis trīs gadus jaunākais Romans N. un vairākas reizes ar dūri iesitis pa seju. Pašlaik kārtībnieki noskaidro, ko abi jaunieši nav varējuši sadalīt un kas bijis par iemeslu incidentam.

No skapja paņem 800 latu

Ar iesniegumu par vērienīgu zādzību 24.septembrī ap pulksten 13 vērsušies iedzīvotāji no Grobiņas. Pašlaik vēl nenoskaidrotas personas Priežu ielā 2 uzlauzušas dzīvokļa durvis un no mājokļa nozagušas 800 latu ietaupījumus. Iesniegumā policijai teikts, ka nauda bijusi paslēpta skapī.

Liepājniekus aiztur ar narkotikām

Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes Kurzemes reģionālās nodaļas darbinieki trešdien uz autoceļa maršrutā Rīga – Liepājā aizturējuši automašīnu, kurā pārbaudes laikā atrastas narkotikas. Kā vēstīja aģentūra LETA, pārbaudes laikā automašīnā atrasti 100 grami amfetamīna, kā arī tāds pats daudzums marihuānas. Automašīnas "Lancia Thema" aizturēšana notikusi Saldus rajonā, kad tā devusies no Rīgas uz Liepāju. Kārtībsargājošām iestādēm jau iepriekš bija zināma informācija, ka automašīnā varētu pārvadāt narkotiskās vielas. Aizturētie ir 1982.gadā dzimušais Romāns, 1979.gadā dzimušais Vladimirs un viņa vienaudzis Aleksejs. Ir informācija, ka aizturētie puiši ir liepājnieki un arī narkotiskās vielas vestas uz mūsu pilsētu.