Kurzemes Vārds

13:48 Otrdiena, 22. septembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Dejo un izsit stiklu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Patruļrotas darbinieki naktī uz 16.martu aizturējuši personu, kas reibumā izsitusi loga stiklu uzņēmuma "Lattelekom" taksofona kabīnei. Policijas preses sekretāre Egita Guseva stāstīja, ka kājnieku patruļas darbinieki, ejot pa Rakstvežu ielu, pamanīja, ka K.Valdemāra un Peldu ielas krustojumā vairāki jaunieši breiko mūzikas pavadījumā. Pēkšņi viens no puišiem, neredzot tuvojamies policistus, ar kāju izsita taksofona kabīnes loga stiklu. Spērējs nekavējoties aizturēts un, nogādājot iecirknī, konstatēts, ka tas ir 1985.gadā dzimušais Jēkabs. Policijā stāstīja, ka puiši iepriekš likuma pārkāpumus nav pieļāvuši un nāk no normālām ģimenēm. Visi mācās vai studē.

Nocērt svešā mežā egles
Šajās dienās Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts iesniegums no Aizputes pagasta, kur konstatēts, ka 8.martā nocirstas saimniecības "Tilti" mežā trīs egles. Pašlaik radīto zaudējumu summa tiek aprēķināta, policija ķērusies pie apstākļu noskaidrošanas.

Reibumā gāžas pa kāpnēm
Liepājas Centrālajā slimnīcā 14.martā ievietots vīrietis, ko Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi bija atveduši no Viršu ielā 8.nama kāpņu telpas. Kā paskaidroja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā, 1972.gadā dzimušais Agris dzērumā kāpis pa kāpnēm, zaudējis līdzsvaru un kritis. Slimnīcā mediķi cietušajam konstatēja kājas lūzumu.

Bezpajumtnieks par precēm nemaksā
Pēc palīdzības Pašvaldības policijas dežūrdaļā pirmdien ap pulksten 14.30 vērsušies darbinieki no veikala "Ziemeļu mols", kas atrodas Atmodas bulvārī. Norādītajā vietā policijas darbinieki noskaidroja, ka pircējs, vārdā Vitālijs, paņēmis dažādas preces, bet atteicies par tām maksāt. Kā noskaidroja policisti, vīrietis ir bez noteiktas dzīvesvietas, tāpēc viņu nogādāja Valsts policijā.

Nodeg ēkas jumts un siens
Pašlaik vēl īsti nenoskaidrotu iemeslu dēļ naktī uz otrdienu ap pulksten 3.30 Gramzdā aizdegusies kāda neapsaimniekota ēka. Kā stāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē, liesmas plosījušas ēkas jumta segumu aptuveni četru kvadrātmetru platībā, sadegusi arī aptuveni tonna ēkā ievietotā siena.

Gājiens paiet bez starpgadījumiem
Pieminot kritušos latviešu leģiona karavīrus, vakar Liepājā notika gājiens, ko rīkoja Nacionālā spēka savienība. Kā informēja Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis, arī kārtības sargi pievēruši uzmanību šim gājienam, taču tā norises laikā nekādi būtiski likumpārkāpumi nav konstatēti. Dežurējošie policisti sastādījuši vienu konstatācijas aktu par to, ka gājiens nedaudz ieildzis, līdz ar to pārsniegts atļautais pulcēšanās laiks. Vēl viens akts sastādīts par to, ka gājiena dalībnieki ar uzrunām vērsās pie cilvēkiem, taču Pilsētas domei iesniegtajā pieteikumā bija norādīts, ka notiks tikai gājiens, nevis sapulce. Par abiem šiem gadījumiem policijā vēl lems, vai uzsākt lietvedību un līdz ar to arī vainīgo sodīšanu. Kopumā gājiens nebija kupli apmeklēts, jo ar ziediem uz kapiem devās tikai aptuveni 30 cilvēki, bet vēl desmit liepājnieku gaidīja kapos.