Kurzemes Vārds

22:13 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Zvaigznes nav vienīgās, kas spīd

Rucavnieki ir nepiekāpīgi ļaudis. Ja kaut ko ieņēmuši galvā, tad arī īsteno. No gada gadā. Tā tas notiek arī ar tradicionālo dziesmu un tagad jau arī deju konkursu "Ne tikai zvaigznes spīd".

Pagasta Kultūras nama vadītāja Staņislava Skudiķe informēja "Kurzemes Vārdu", ka šogad tas pulcēs dalībniekus jau desmito reizi un notiks 27.martā pulksten 19. Lai uzstātos un vienotos kopīgā dziesmā, jubilejas priekšnesumā piedalīties uzaicināti visu iepriekšējo konkursu laureāti. Arī tie, kas savulaik, ejot tālāk, sekmīgi startējuši Andra Freidenfelda vadītajā televīzijas raidījumā "Dziesma manai paaudzei". Taču, lai dalībnieku pulks būtu vēl kuplāks, 28.februārī Kultūras namā notika "Popielas" sarīkojums, kurā savu prasmi demonstrēja 13 izpildītāji. Trīs labākie no viņiem tagad izvirzīti spēkoties konkursā "Ne tikai zvaigznes spīd". Tas nozīmē, ka joki nebūs un sacensība par pirmajām vietām izvērtīsies jo spraiga.

Staņislava Skudiķe pastāstīja, ka uz jubilejas sarīkojumu uzaicinājusi drosmīgākos pašdarbniekus ne tikai no visiem rajona pagastiem, bet arī Liepājas. Dalībnieki var pieteikties pa tālruni 9427118 vai 3494561 līdz 20.martam, taču jāņem vērā, ka svētdien pulksten 11.30 Rucavā notiks mēģinājums.