Kurzemes Vārds

03:40 Sestdiena, 6. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Rīgas policisti aiztur zagļus no Liepājas
Andrejs Rjabcevs
Valsts policijas Rīgas Galvenās policijas pārvaldes darbinieki galvaspilsētā pirmdien aizturējuši divas personas aizdomās par zādzības izdarīšanu no dzīvokļa Liepājā.
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses sekretāre Egita Guseva pastāstīja, ka Operatīvās vadības dienestā pēcpusdienā saņemts telefonzvans no kolēģiem Rīgā, kuri apjautājās, vai Liepājā pēdējās dienās nav notikusi zādzība, kurā zagļi būtu paņēmuši datoru un vēl citas mantas. Kamēr operatīvais dežurants salīdzināja kolēģu sniegto mantu aprakstu ar pēdējā laikā nozagtajām lietām, pēc palīdzības dežūrdaļā vērsās kāda sieviete no Vānes iela 11. Viņa ziņoja, ka dienas laikā zagļi ielauzušies dzīvoklī, paņēmuši datoru un bankas norēķinu kartes. Tad arī atklāts, ka Rīgā aizturētie apzaguši šīs sievietes mājvietu, jo nozagto mantu apraksts sakrita. "Zādzība bija izdarīta dienas laikā, bet saimniece faktu konstatēja tikai pēcpusdienā, pārnākot mājās. Tāpēc šajā gadījumā izveidojās paradoksāla situācija, ka policisti vainīgos aizturēja, vēl pirms bija saņemta informācija par pastrādāto zādzību," komentēja E.Guseva.
Rīgas Ceļu policijas darbinieki bija apturējuši dokumentu pārbaudei 1974.gadā dzimušā Andreja un divus gadus jaunākā Alekseja automašīnu. Policijas inspektori ielūkojušies arī automašīnas salonā, kur pamanīja datoru. Tā kā viens no vīriešiem jau iepriekš bija kārtības sargu meklēto personu sarakstā, abi aizturētie nogādāti iecirknī, lai noskaidrotu apstākļus, un tad arī abi atzinušies, ka datoru nozaguši Liepājā. Vakar Liepājas policisti devās uz Rīgu pakaļ zagļiem, jo turpmāko izmeklēšanu veiks mūsu pilsētas kārtības sargi. Ir ierosināta krimināllieta pēc Krimināllikuma 175.panta 3.daļas par zādzību, kas saistīta ar iekļūšanu telpā.

Olga notriec bērnu
Liepājas Centrālajā slimnīcā pirmdien ap pulksten 10.30 nogādāts pusaudzis, kuru J.Raiņa ielā bija notriekusi automašīna. Ceļu policijā zināja teikt, ka 1996.gadā dzimušo Arturu notriekusi automašīna "Opel Kadett", kuru vadīja 1977.gadā dzimusī Olga. Autovadītāja paskaidrojumā raksta, ka mašīnas priekšā pēkšņi izskrējis nepilngadīgais. Pašlaik noskaidro notikušo.

Sarīko traci lielveikalā
Pirmdien pulksten 17.10 lielveikalā "Citymarket", Jaunā ostmalā 3/5, apsardzes dienesta darbinieki aizturējuši kādu nepilngadīgo, kas bija pamanījies sarīkot pamatīgu traci tirdzniecības zālē. 1995.gadā dzimušais Igors izrāvis drošības sviru ugunsdzēšamajam aparātam, un viss balona saturs izlija uz grīdas. Kad Igors bija nogādāts policijā, konstatēts, ka puisis ir aizmucis no patversmes.

Nakšņo kāpņu telpā
Pašvaldības policijā pirmdienas vakarā ap pulksten 22 vērsušies iedzīvotāji no kāda K.Ūliha ielas nama, ka mājas kāpņu telpā uz nakšņošanu sataisījušies divi nepilngadīgie. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki sastapa divus pusaudžus, no kuriem viens bija aizbēdzis no bērnu patversmes.