Kurzemes Vārds

12:02 Sestdiena, 29. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Jaunietis uzbrūk taksometra vadītājam
Andrejs Rjabcevs
Kā uzzinājām Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē, naktī uz ceturtdienu kāds pašlaik vēl nenoskaidrots jaunietis uzbrucis taksometra vadītājam, sadūris viņu ar nazi un nolaupījis automašīnu.
Policijas preses dienestā uzzinājām, ka ap pusnakti operatīvās vadības dienestā saņemta informācija no Centrālās slimnīcas Traumpunkta, kur pēc palīdzības vērsies vīrietis ar smagām traumām. 1956.gadā dzimušais Romualds pastāstījis mediķiem, kas ir taksometra vadītājs un ka pirms brīža viņam uzbrucis aptuveni 20 gadu vecs jaunietis. Vēl pirms vešanas uz operāciju zāli cietušais paspēja izmeklētājiem paskaidrot, ka jaunietis izteicis vēlmi ar taksometru braukt uz Rīgu. Vadītājs piekritis darījumam un uzņēmis automašīnā pasažieri, taču Grīzupes ielas rajonā braucējs pēkšņi uzbrucis vadītājam, iedūris vairākas reizes ar nazi un izgrūdis no spēkrata. Pēc tam pats aizbraucis, atstājot vīrieti uz ceļa.
Policisti nekavējoties noslēguši ceļus, kas ved ārā no pilsētas un uzsākuši pastiprināti patrulēt, tāpēc jau drīz vien meklētais spēkrats "Opel Omega", kas ražots 2000.gadā, tika atrasts mežā Zaļajā birzī.
Pašlaik sīkākas ziņas par notikušo nav pieejamas, Kriminālpolicija ir strādājusi visu nakti, cenšoties nākt uz pēdām iespējamajam uzbrucējam. Detalizētākas informācijas izplatīšana varētu traucēt lietas izmeklēšanai.

Nelikumīgi izcērt mežu
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē saņemts ziņojums no Lažas pagasta, ka Apriķu mežniecībā esošajā saimniecības "Līmeži" mežā pašlaik vēl nenoskaidrotas personas bez atļaujas nocirtušas 18 koku. Pašlaik vēl tiek noskaidroti apstākļi, policija meklē vainīgos. Koku zādzība konstatēta 29.martā.

Sākas kūlas dedzināšana
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē pastāstīja, ka reģistrēti pirmie kūlas dedzināšanas gadījumi. Trešdienas vakarā reģistrēti trīs šādi gadījumi, turklāt interesanti, ka dedzinātāji bija sarosījušies tieši vēlajās vakara stundās, jo divi no izsaukumiem saņemti drīz pēc pulksten 20, bet vēl vienā gadījumā liesmas nekontrolējamas kļuvušas ap pulksten 22.
Lai cīnītos ar pērnās zāles dedzinātājiem, VUGD inspektori kopā ar policistiem jau no nākamās nedēļas uzsāks intensīvi patrulēt gan pa pilsētu, gan arī rajonu, un administratīvi tiks sodīts ikviens, kuru pieķers zāles dedzināšanā.