Kurzemes Vārds

03:44 Sestdiena, 14. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Zāles futbols finiša taisnē
Pauls Kaufmanis
Liepājas čempionāta zāles futbolā 10.kārtas spēles aizvadītas bez pārsteigumiem. Līdzšinējā turnīra līdere – Tosmares Kuģu būvētavas komanda, ar rezultātu 3:2 svinot uzvaru pār "Paradoksu", nostiprinājās kopvērtējuma priekšgalā un palielināja izredzes uzvarēt čempionātā.
Šajā mačā pirmie vadībā izvirzījās "Paradoksa" futbolisti, taču sāka spēlēt pārāk uzmanīgi, un pieredzējušie tosmarieši atspēlējās un spēli noslēdza savā labā – 3:2. Uzvarētājiem visus trīs vārtus guva Sergejs Artjomovs, bet zaudētājiem precīzi bija Dmitrijs Kozlovskis un Dmitrijs Šigimaga.
"Tautas saskaņas partijai" cīņā ar "Varavīksni" bija iespēja svinēt savu otro uzvaru turnīrā, jo vēl trīs minūtes līdz spēles beigām komanda bija vadībā ar 5:4, taču "Varavīksne" spēja gūt vēl divus vārtus un gūt uzvaru ar 6:5. Ar diviem precīziem raidījumiem TSP rindās izcēlās Aleksandrs Kovaļenko, bet pretinieku labā tāds pats panākums Janekam Kreitālam. Vēl "Power" ar 5:3 uzvarēja "Lakmu". Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Sergejs Ivanovs un Andrejs Mališevs, bet zaudētājiem precīzi bija Igors Davidenko, Aleksandrs Davidenko un Maksims Gibelis.
Pirmā komanda, kas jau beigusi šo čempionātu, paliekot pēdējā vietā, ir "Lakma", taču cīņā par godalgotajām vietām viss izšķirsies atlikušajās divās kārtās. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā joprojām līderis ir Aleksandrs Stradiņš, kurš guvis 19 vārtus. Atpaliekot ar diviem precīziem raidījumiem, 2.vietā izvirzījies Sergejs Artjomovs.

Turnīra tabula:
(Aizvadītās spēles, vārtu attiecība, punkti)
1.Tosmares KB 7 47-19 18
2.UPTK 6 55-27 13
3.Lauma 6 32-27 13
4.Varavīksne 7 43-28 13
5.Paradokss 7 35-25 13
6.LMA Bernāti 6 27-31 9
7.Power 6 16-44 3
8.TSP 7 24-48 3
9.Lakma 8 34-64 3

Lauris Freibergs septītais Beļģijā
Pauls Kaufmanis
Nedēļas nogalē grobiņnieks Lauris Freibergs startēja Beļģijas atklātā čempionāta motokrosā otrajā posmā un triju braucienu kopvērtējumā izcīnīja 7.vietu. Pirmajā braucienā Freibergs bija desmitais, bet nākamajos divos ierindojās 11.pozīcijā, kas ļāva sasniegt pēdējo gadu labāko rezultātu šajās prestižajās sacensībās. Atgādināsim, ka marta beigās Beļģijas čempionāta pirmā posma pēdējā braucienā mūsu novadnieks piedzīvoja kritienu un palika 19.vietā.
Motosportista menedžeris Gatis Freibergs atzina, ka šis ir ļoti labs panākums, jo Beļģijas čempionātā startē daudzi spēcīgi sportisti. Nākamnedēļ kļūs zināms, vai Freibergs tiks uzaicināts startēt 25.aprīlī Nīderlandē paredzētajā pasaules kausa izcīņas posmā MX1 klasē. Taču šonedēļ motokrosists plānojis aizvadīt starptautiskas sacensības Francijā.

Bokseriem medaļas Igaunijā
Pauls Kaufmanis
Liepājas bokseri atgriezušies no Mārdu pilsētas Igaunijā, kur norisinājās 25.tradicionālais starptautiskais turnīrs boksā. Sacensībās piedalījās komandas no Krievijas, Grieķijas, Kazahstānas, Lietuvas un Latvijas. Liepājniekus turnīrā pārstāvēja pieci sportisti, no kuriem četriem izdevās izcīnīt medaļas.
Junioru konkurencē vislabāk veicās Romānam Nazarovam, kurš finālā pārliecinoši uzvarēja igauņu sportistu un izcīnīja 1.vietu. Vēl junioriem Jevgēņijs Osadčuks izcīnīja 3.vietu, bet Germanam Grekovam sacensības beidzās jau pirmajā dienā, kad viņš piekāpās Igaunijas čempionam, šo sacensību pagājušā gada uzvarētājam.
Pieaugušo konkurencē Aivars Romanovskis pēc pārliecinošas uzvaras pusfinālā cīņā par zelta medaļu sīvā cīņā piekāpās igauņu bokserim. Arī Dāvidam Čilingarjanam vajadzēja samierināties ar 2.vietu, jo finālā viņš atzina daudzkārtēja Igaunijas čempiona un daudzu starptautisko turnīru uzvarētāja pārākumu.