Kurzemes Vārds

00:33 Svētdiena, 5. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Aizdedzina firmai piederošas automašīnas
Andrejs Rjabcevs
Kā uzzinājām Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē, ugunsgrēks naktī uz ceturtdienu izcēlies automašīnu maksas stāvlaukumā, kur pašlaik vēl īsti nenoskaidrotu iemeslu dēļ liesmas sabojājušas trīs automašīnas. Divi no šiem spēkratiem pieder kādai firmai, kas nodarbojas ar vairumtirdzniecību.
Ugunsdzēsības dienestā stāstīja, ka dažas minūtes pirms pulksten 4 naktī saņemts izsaukums uz Krūmu ielu 5, kur dežurējošais sargs pamanījis liesmas pie trīs automašīnām. Kad notikuma vietā ieradās dzēsēji, noskaidrots, ka dīvainā kārtā liesmas plosa divus mikroautobusus, kā arī vienu vieglo automašīnu. Mikroautobusiem "Ford" un "Iveco" dega motortelpa un salons, savukārt vieglajai automašīnai bija aizdedzies bampers un aizmugurējā riteņa riepa. Kopumā dzēsēji notikuma vietā pavadīja aptuveni stundu, kamēr liesmas apdzēsa.
Kā izteicās Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks, pašlaik kā visticamākā versija tiek minēta ļaunprātīga dedzināšana. No Rīgas uzaicināti speciālisti, kas veiks apskati notikuma vietā un izdarīs secinājumus, taču šobrīd kārtības sargus aizdomīgus dara tas, ka vienlaikus aizdegušās trīs cita no citas labu gabalu stāvošas automašīnas, no kurām divas pieder vienai firmai. Turklāt aizdomīgi ir arī tas, ka divām automašīnām dega motora nodalījums un salons, savukārt vieglajai automašīnai "Fiat" liesmas skārušas tikai aizmugures daļu.
Uzņēmuma "Romika S", kam pieder divi sadegušie kravas mikroautobusi, direktors Aleksandrs Volihins kategoriski atteicās komentēt naktī notikušo, sakot vienīgi to, ka tas ir žurnālistu un varas iestāžu uzdevums noskaidrot, vai tiešām notikusi ļaunprātīga dedzināšana.
Policijas Administratīvā biroja priekšnieks Modris Janeks vēl nevarēja pateikt, kad par notikušo tiks ierosināta krimināllieta. "Vispirms jāsagaida kompetentu ekspertu atzinums, ka notikusi ļaunprātīga dedzināšana, un tad policija lems par krimināllietas ierosināšanu," sacīja M.Janeks.

Večuks izdauza kioskam stiklus
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldē trešdien reģistrēts neparasts likumpārkāpums. Ap pulksten 13 Operatīvās vadības dienestā saņemts izsaukums no Celmu ielas 7, kur tirdzniecības kioskam "Kronis 5" kāds vīrietis izsitis četrus loga stiklus, kā arī saplēsis logā izliktās alus pudeles. Norādītajā vietā atklājās, ka likumpārkāpējs ir 81 gadu vecais Francis. Uz jautājumu, kāpēc viņš izsitis logus, večuks ļoti lietišķi paskaidrojis, ka "izgājis visus karus un daudz dzīvē izcietis, bet to, kā žīdi tirgojas, gan nevaru paciest". Pašlaik tiek gaidīts atzinums no tirdzniecības vietas ar zaudējumu aprēķinu, tad tiks lemts, kā sirmgalvi sodīt.