Kurzemes Vārds

17:44 Ceturtdiena, 9. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Apmētā gājējus ar stikla gabaliem
Pašvaldības policijas dežurants ceturtdien saņēmis izsaukumu uz bijušo tirdzniecības namu "Kurzeme", kur divi jaunieši bija aizturējuši pusaudzi, kas apdraudēja garāmejošo drošību. 1989.gadā dzimušais Ervīns bija iekļuvis ēkā, uzkāpis ceturtajā stāvā un no tā meta uz cilvēkiem ar stikla gabaliem. Puisis šādi bija nolēmis izklaidēties, taču ilgi gan priecāties viņam neiznāca, jo 1985.gadā dzimušais Andris, kā arī gadu vecākais Armands huligānu aizturēja.

Aiztur ļergas tirgotāju
22.aprīlī Pašvaldības policijas darbinieki veica kārtējo reidu pa nelegālā alkohola tirdzniecības vietām. Nelegālā alkohola pirkšanas un pārdošanas fakts tika konstatēts Brīvības ielā 80–14, kur ar pašdarinātās dziras tirgošanu nodarbojās 1981.gadā dzimusī Ilona Saulīte. Viņai policisti atsavināja puslitru pārdošanai sagatavotas dziras, kā arī sastādīja administratīvā pārkāpuma protokolu, ko nosūtīs izskatīšanai uz tiesu.

Apsūdz civilsievu kapa apgānīšanā
Savdabīgs iesniegums saņemts Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Operatīvās vadības dienestā. 1937.gadā dzimušais Jānis sūdzējās, ka no viņa bijušās sievas kapa kopiņas Centrālkapos šajās dienās pazuduši septiņi rožu stādi. Augu vietā esot iespraustas dažas vienkāršas un neizteiksmīgas puķītes, tāpēc Jānis ir neapmierināts ar šādiem notikumiem. Kā iespējamo vainīgo Jānis nosaucis savu tagadējo civilsievu, jo viņam esot pamatotas aizdomas par sievietes kaitnieciskajām darbībām. Policija pašlaik noskaidro apstākļus, un uz pārrunām tiks aicināta arī aizdomās turētā sieviete.

Iekļūst garāžā
Pašlaik vēl nenoskaidrotas personas laikā no 15. līdz 22. aprīlim iekļuvušas garāžā Krūmu ielā, informēja policijā. Garāžas īpašnieks, 1953.gadā dzimušais Aleksandrs iesniegumā kārtības sargiem norāda, ka zagļi pārzāģējuši autonovietnes slēdzeni, atvēruši durvis un aiznesuši spininga makšķeri, akumulatoru, kā arī citas mantas. Kopējā zaudējumu vērtība ir aptuveni 250 latu.