Kurzemes Vārds

22:51 Piektdiena, 5. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Kaktuss

Festivālu sezonas gaidīšanas svētki ir sākušies
To, ka šī vasara daudziem liepājniekiem un citu pilsētu iemītniekiem atkal būs neaizmirstama, apliecināja sestdien Latvijas 1.rokkafejnīcā un mūzikas klubā "Pablo" notikusī festivāla "Caines Beach Party" iesildīšanas ballīte. Var jau būt, ka vainu var uzvelt hokejam (kā nekā letiņam jebkurš valsts zaudējums ķeras sāpīgi pie sirds), bet sanākušos sākumā visai grūti nācās iesildīt. Tomēr tas tikai tā sākumā. Šķiet, puišu sirdis atmaiga ātrāk, jo organizatori bija sarūpējuši daudzus acis priecējošus pasākumus. Ja vien nebija rezervēts galdiņš labi pārskatāmā vietā, no kura būtu žēl šķirties, skrienot šurpu turpu, ikkatrs varēja vērot krāsainas, vasarīgas un eksotiskas popdejas, ko bija sarūpējušas Liepājas Baleta un deju studijas meitenes. Neapšaubāmi par stilīgu var uzskatīt arī modeļu aģentūras "WWWmanagement/Liepāja" peldkostīmu šovu. Bet tie vīriešu kārtas pārstāvji, kas tajā brīdī atradās pie bāra letes, varēja gūt dubultu baudījumu, kad ar priekšnesumu "Dejas augstāk par zemi" uzstājās Kristīnes Kleinšmites deju grupa. Meitenes bija izvēlējušās visefektīvāko deju placi – bāra leti, uz kuru acis pacēla pat noskumušie hokejmīļi.
Grūti pateikt, ko vēl varētu vainot, bet jaunajai Liepājas uzlecošajai zvaigznei Annyai vajadzēja pielikt daudz pūļu un sievišķīgā šarma, lai kādu dziesmiņu publika vēlētos dzirdēt atkārtoti. Iespējams, liepājnieku vēlmēm tik tiešām ir grūti izdabāt – kā nekā viņiem par godu pat meitenes danco pa galdu.
Ar puišiem tā kā būtu skaidrs – ātrāk vai vēlāk ar viņu siržu sasilšanu viss bija kārtībā. Tomēr meitenēm nācās krietni ilgāk pagaidīt – kamēr uz skatuves parādījās grupas "Z-Scars" puiši, kas savukārt parūpējās, lai vasaras ritmos iekustinātu daiļā dzimuma pārstāves. Un, šķiet, ar faniem Liepājā šai grupai viss ir kārtībā, jo, skanot labākajiem hītiem, pie skatuves drūzmējās ļaudis, kuri vicina rociņas un dziedāja līdzi tik cītīgi, it kā no tā būtu atkarīga viņu dzīvība. Kā nekā latvieši ir dziedātāju tauta, un ne jau tikai hokeju saukļus vien ir spējīgi daudzbalsīgi izdziedāt.
Ja vien nekas nav pret popmūziku, jaukus mirkļus varēja izjust arī, līdzi plaukšķinot ventspilnieku apvienības "C-Stones" dziedājumam. Jāsaka, vērojot šo grupu vienmēr rodas pārdomas, kāpēc tā nav tikusi tālāk kā ir, jo gan mūzikas kvalitāte, gan skatuves tērpi un kustības varētu izbeigt mūziķu mocības Eirovīzijas atlases konkursos, dāvājot ceļazīmi uz plašo pasauli. Diemžēl meitenēm gāja atkal viens prieciņš gar degunu – tā kā skatuve bija par mazu un zemu, izpalika puišu akrobātu lēcieni. Lai gan grupa Liepājā uzstājās pirmo reizi, sanākušie tās dalībniekus atzina par savējiem, un, šķiet, ka viņi labprāt tiks sagaidīti kādā no vasaras festiņiem, kur uz krietni lielākām skatuvēm varēs taisīt visdažādākos elpu aizraujošos lēcienus.