Kurzemes Vārds

00:24 Svētdiena, 31. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Liepāja atklāj tenisa sezonu

Pauls Kaufmanis

Nedēļas nogalē Liepājas tenisa laukumos ar turnīru "Zelta Vilsons" Liepājā sākās šā gada tenisa sezona. Līdz 4.maijam jaunie sportisti cīnīsies par galvenajām balvām – zelta un sudraba ķēdītēm ar kuloniņiem, kā arī par bronzas raketītēm. Tenisa sporta skolas direktors Imants Andersons pastāstīja, ka Liepāja jaunajai sezonai ir gatava un īpaši tiekot gaidīts šā gada lielākais tenisa notikums mūsu pilsētā – Deivisa kausa izcīņa.

"Zelta Vilsons" Liepājā notiek jau septīto gadu pēc kārtas, un šogad par uzvarētāju tituliem U-10, U-12, U-14 un U-16 vecuma grupās cīnīsies ap 200 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Liela cerība šogad tiek likta uz U-14 grupā spēlējošo liepājnieci Anastasiju Sevastovu, kas uzvaras gadījumā varētu kļūt par titulētāko šā turnīra spēlētāju. Pašlaik viņas kontā jau ir trīs uzvaras un viena trešā vieta. Trīs uzvaras un vienu otro vietu izcīnījis arī cits liepājnieks Mikus Paipars, taču viņš jauniešu grupā vairs nestartē. Šobrīd turnīru jau pabeiguši paši jaunākie, U-10 grupā spēlējošie tenisisti, bet nedēļas gaitā vēju pilsētā ieradīsies arī vecākie sportisti.

Līdz pilnīgai laukumu gatavībai šobrīd pietrūkstot vienīgi tenisits – laukuma segums, taču I.Andersons cer, ka līdz Deivisa kausa izcīņai, kas notiks no 16. līdz 18. jūlijam, šis jautājums tiks atrisināts. Vēl esot nepieciešams sakārtot ap tenisa laukumiem celiņus, uzkalniņu un žogu, taču Tenisa sporta skolai tādas naudas nav un tā atstāj šo problēmu pilsētas rokās.

Deivisa kausa izcīņu Liepāja rīkoja arī 2002.gadā, un I.Andersons nebija cerējis, ka tuvāko desmit gadu laikā mūsu pilsētai atkal tiks uzticēta tā organizēšana, taču "acīmredzot, ja jāuzņem tikai divas komandas, tad Liepāja Latvijas izlasei ir patīkamākā vieta, kur, atšķirībā kaut vai no Lielupes, arī skatītāju vietas ir pārpildītas". Šogad Latvijas izlase sacentīsies ar Tunisijas valstsvienību, un I.Andersons cer, ka mūsu komandā būs arī kāds liepājnieks.