Kurzemes Vārds

06:10 Sestdiena, 29. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Godinās lielākos nodokļu maksātājus

Māris Kūlis, VID Kurzemes reģionālās iestādes biroja priekšnieks

Kā jau katru gadu Valsts ieņēmumu dienesta Kurzemes reģionālā iestāde rīkos lielāko nodokļu maksātāju svinīgu godināšanu, bet šogad pirmo reizi VID uz šo pasākumu aicina uzņēmumus no visas Kurzemes. VID savu pateicību nodokļu maksātājiem teiks 30.aprīlī Ēdoles pilī, Kuldīgas rajonā.

Svinīgais pasākums notiek dienu pirms Latvija kļūst par pilntiesīgu Eiropas Savienības dalībvalsti, tādēļ arī godināšanas scenāriju caurvij ieskats dažādos vēstures laikposmos. Piemēram, paredzētas bruņinieku cīņas pilī, muzicēs pazīstamā senās mūzikas kopa "Ludus", būs arī citi pārsteigumi. Laureāti un viesi saņems ne tikai apsveikumus un uzklausīs oficiālās uzrunas, bet varēs arī baudīt atpūtu senajā pilī un reizē svinēt Latvijas ieiešanu Eiropā.

Godināšanas reizē uzaicinātie Kurzemes uzņēmumu pārstāvji varēs tikties ar LR finanšu ministru Oskaru Spurdziņu, LR VID ģenerāldirektoru, VID ģenerāldirektora vietniekiem. Uzaicināti arī Kurzemes piecu lielāko pilsētu domju priekšsēdētāji. Iespējams, ka šī būs pirmā reize, kad Kurzemes lielāko firmu vadītāji klātienē tiksies tik lielā skaitā.

Laureātus suminās sešās nominācijās, kā arī paredzēts īpaši sveikt tos lielākos Kurzemes uzņēmumus, kuru nodokļus administrē VID lielo nodokļu maksātāju pārvalde, bet kuru ieguldījums reģiona attīstībā ir ļoti nozīmīgs.