Kurzemes Vārds

04:07 Sestdiena, 14. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Sports

Mājās liepājnieki paliek bešā
Ints Grasis
Bieži gan negadās, bet šoreiz tā iznācis – standartautomobiļu rallijā "Rietumi – 2004", kas notika Liepājas rajonā un bija Latvijas čempionāta 2.posms, neviena no vismaz 10 liepājnieku ekipāžām netika godalgotajā trijniekā nevienā no klasēm. Pavisam sacensībās piedalījās ļoti kupls sportistu pulks – 70 ekipāžu.

Kā galveno iemeslu neveiksmēm varētu minēt tehniskas ķibeles. "Visu nakti taisījām motoru, bet tā arī nesataisījām," sacīja čempionāta 1.posma uzvarētājs klasē virs 1620 kub.cm Vilnis Vitkovskis, kas brauc kopā ar Rīgas pilotu Andri Berķi. "Nekad tā nebija gadījies – jau pirmajā ātrumposmā dalītājam nocirta rotoru," savu nelaimi "Kurzemes Vārdam" izskaidroja pilnpiedziņas klases braucējs Mareks Vītols, kas ar Elvisu Stankevicu arī rallijā "Liepāja" bija spiests palikt čempionāta ieskaitē pa nullēm. Mašīna jau pirmajā ātrumposmā pievīla arī Mārtiņu Meldrāju un Uldi Biteru, ar tehniskām likstām cīnījās arī brāļi Pēteris un Juris Valdmaņi.

Augstāko vietu no mūsējiem – ceturto – savā klasē līdz 1620 kub.cm ieguva Inga Taurēna un Arnis Herbsts. Mūsējo ekipāžu vidū brauca vēl viena dāma – Gita Laugale, kura pilotēja Jāņa Jēkabsona stūrēto auto. Bet savās klasēs uzvarēja Roberts un Normunds Vuguli, Andris Andiņš un Māris Ešmanis, Māris Freibergs un Itars Siliņš.

Viens no sacensību rīkotājiem, autokluba "Rietumi" pārstāvis Aigars Bite pastāstīja, ka bijis arī pāris avāriju, kas beigušās veiksmīgi. Viena ekipāža nolikusies uz jumta Vecpils ātrumposmā, bet čempioni Maļavkins un Šilabrits pamanījās iebraukt grāvī Dunalkā.

Organizatori saka lielu paldies sacensību sponsoriem – uzņēmumiem "Oms", "L-līnija", tehnisko apskašu stacijai "Scantest", apdrošinātājiem "BTA", "Plaza" amortizatoru izplatītājiem.