06:25 Ceturtdiena, 12. decembris

Sezonas atklāšanas turnīrs rit pilnā sparā
Pauls Kaufmanis
Liepājas tenisa sezonas atklāšanas turnīrā "Zelta Vilsons" beigušās sacensības divās vecuma grupās.
U-10 grupā meitenēm finālā Latvijas čempione, liepājniece Paula Vuciņa piekāpās Lietuvas labākajai tenisistei Jonei Eidokontei. Savukārt zēniem finālā tikās rīdzinieki, dvīņubrāļi Mārtiņš un Jānis Podžus, bet no liepājniekiem vislabāk veicās Mikum Kalnam, kas palika 4.vietā.
U-14 vecuma grupā nepatīkami pārsteidza šā turnīra pērnā gada uzvarētāja Anastasija Sevastova, kas pusfinālā piekāpās rīdziniecei Diānai Bukajevai un palika 3.vietā. Bet Monta Reinfelde finālā Bukajevu apspēlēja divos setos un izcīnīja uzvaru turnīrā. Šo sacensību septiņu gadu vēsturē Reinfeldei un Sevastovai tagad ir pa trīs uzvarām. Arī U-14 zēniem pirmās trīs vietas izcīnīja rīdzinieki, bet liepājnieks Daniels Kozlovs palika ceturtais.
Šodien turnīru "Zelta Vilsons" turpinās U-12 vecuma grupas sportisti, bet sestdien sacentīsies U-16 grupas tenisisti.

Liepājas velosportisti startē Valmierā
Artis Siliņš
Valmierā aizvadīts riteņbraukšanas sacensību "ZZK maratons" pirmais posms. Sacīkstēs, kas notika ar kopēju startu, piedalījās 317 dalībnieki, arī trīs liepājnieki. Vislabāk no mūsējiem veicās Kandavas riteņbraukšanas kluba "Velotūre" pārstāvim Aivaram Zommerfeldam, kurš uzvarēja veterānu klasē, bet visu braucēju kopvērtējumā palika 35.vietā. Cits liepājnieks Uldis Čukurs palika otrais tautas klasē, kopvērtējumā ieņemot 62.vietu, savukārt Mārcis Cēsnieks vīriešu klasē ieguva tikai 79.vietu, bet kopvērtējumā – 197.vietu.
Kā "Kurzemes Vārdam" atzina A.Zommerfelds, sacīkstes Valmierā bijušas šās sezonas pirmais velomaratons, tādēļ grūtības pakāpe nav bijusi tik augsta kā citiem. Šosvētdien liepājnieki piedalīsies Unibankas MTB maratona pirmajā posmā Cēsis – Valmiera. Aptuveni 60 km garais brauciens notiks uz zemes ceļu.