Kurzemes Vārds

17:55 Ceturtdiena, 9. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rosina sakopt īpašumus

PRIEKULE. Pilsētas domes deputāti pirms sēdes devās izbraukumā pa Priekuli, lai apskatītu, kuras ir nesakoptākās vietas pilsētā, un rosinātu saimniekus savus īpašumus sakopt.

"Pirms svētkiem gribas, lai pilsēta izskatītos skaista, tāpēc kopā ar Administratīvās komisijas priekšsēdētāju Voldemāru Vilertu apskatījām tos īpašumus, kuri nav sakopti, un saimnieki saņēma brīdinājuma vēstules ar aicinājumu sakopt savus īpašumus," pastāstīja domniece Vizma Rēriha. Viņa paskaidroja, ka komisijai ir tiesības īpašniekus arī sodīt, taču tas netiek praktizēts, vairāk tiek lietoti brīdinājumi. Savukārt Administratīvās komisijas sekretāre Roma Berķe pastāstīja, ka īpašnieki dažādi reaģē uz saņemtajiem brīdinājumiem – vieni ierodas ar nikniem protestiem, citi cenšas kaut ko sakopt, bet vēl citi – neliekas ne zinis.

Administratīvās komisijas sēdē tika izskatīti arī vairāki Liepājas rajona apvienotās Būvvaldes būvinspektora Andra Vaivara sastādītie akti, no kuriem viens nosaka, ka dāņu uzņēmumam, kurš iegādājies bijušo akciju sabiedrības "Kurzemes piens" pienotavu, ir līdz 1.augustam jānostiprina nama fasāde, jo pretējā gadījumā tā var kļūt bīstama garāmgājējiem.