Kurzemes Vārds

15:40 Otrdiena, 7. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pansionāta remontu finansēs Eiropa

Grobiņas pagastā. Jūnija padomes sēde ilga nepilnu pusstundu, jo atbildīgās komitejas jau bija izskatījušas aktuālos jautājumus, kā to paredz jaunā darba kārtība. Sēdē tika pārrunāta arī labklājības ministres Dagnijas Staķes vizīte pansionātā "Iļģi".

Grobiņas Pagasta padomes priekšsēdētājs Modris Ekšteins pastāstīja, ka, pateicoties jaunajai darba kārtībai, padomes darbs sēdē ritēja daudz raitāk. Problemātiskos jautājumus izskata atbildīgās komitejas, bet padome lēmuma izskatīšanas procesā iesaistās strīdīgos gadījumos. Padomes ziņā paliek lēmumu apstiprināšana.

Sociālo lietu komiteja bija nolēmusi piešķirt maznodrošonātās ģimenes statusu četrām pagasta ģimenēm, padome šo lēmumu apstiprināja. Izskatīts tika arī līdzekļu piešķiršanas jautājums sportistiem, kas piedalījās nesen notikušajās rajona sporta spēlēs, un vairāki ar nekustamo īpašumu saistīti jautājumi.

Sēdē pārrunāja arī labklājības ministres Dagnijas Staķes vizīti, kuras laikā viņa apmeklēja arī pansionātu "Iļģi". D. Staķe informēja, ka valsts sociālās aprūpes centrs "Iļģi" saņems Eiropas reģionālās attīstības fonda finansējumu līdz vienam miljonam latu. Līdzekļus paredzēts izlietot pansionāta iemītnieku nodarbinātības projekta realizēšanai un ēku remontam, norādīja M. Ekšteins.