Kurzemes Vārds

12:27 Svētdiena, 12. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Lai ceļam nebūtu jākaunas no tilta

Nīcas – Otaņķu – Grobiņas autoceļa rekonstrukcija vairs nav tikai apkārtējo ļaužu un arī liepājnieku sapnis, jo tas jau sāk gūt reālus apveidus.

Kā ziņo aģentūra LETA, Ministru kabinets atļāvis Satiksmes ministrijai Liepājas rajona Otaņķu pagastā iegādāties zemes gabalus "Lejas krasti" 5564 kvadrātmetru platībā un zemesgabalu "Upmaļtilti" 2886 kvadrātmetru platībā, lai veiktu tur izvietotās šosejas pārbūvi.

Kaut gan Otaņķu Pagasta padomes priekšsēdētāja Aija Šķubure vakar "Kurzemes Vārdam" apgalvoja, ka zemes gabalu ar šādiem nosaukumiem pagastā nav, viņa tomēr ļoti priecājoties par valdības nodomu rekonstruēt autoceļu, jo jau septembrī paredzēts nodot ekspluatācijā jauno dzelzsbetona tiltu pār Bārtas upi. Tas izmaksā aptuveni pusotru miljonu latu, un putekļainā grants šoseja, kas turklāt vēl ir arī ļoti līkumaina, nekādi nepiestāvēs pie monolītā un divām braukšanas joslām paredzētā tilta.

Aija Šķubure ir pārliecināta, ka Nīcas – Otaņķu – Grobiņas autoceļa rekonstrukcija atvieglos dzīvi ne tikai mobilajiem otaņķniekiem, nīceniekiem un grobiņniekiem, bet arī liepājniekiem, jo galvenās tranzīta satiksmes ielas pilsētā ir ļoti noslogotas.