Kurzemes Vārds

13:50 Svētdiena, 12. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Nelielā ugunsgrēkā iet bojā vīrietis
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādē pastāstīja, ka vakarrīt saņemta traģiska ziņa no Lažas pagasta Vārsberģu mājām. Tur nelielā ugunsgrēkā bojā gājis 45 gadus vecs vīrietis. VUGD Liepājas brigādes ugunsdrošības inspektore Rita Seļezņeva stāstīja, ka par notikušo uzzināts vakar pulksten 6.45, taču ugunsdzēsēju palīdzība vairs neesot bijusi nepieciešama, jo kaimiņi saviem spēkiem tikuši galā ar liesmām. Ugunsgrēks tiek klasificēts kā neliels, jo pirmā stāva dzīvoklī dega tikai grīda viena kvadrātmetra platībā, diemžēl tas bija liktenīgs 45 gadus vecajam Ainaram C. Kad kaimiņi iekļuvuši degošajā dzīvoklī un sākuši dzēst, jau bijis par vēlu, un vīrietis atrasts nosmacis dūmos. Pašlaik vēl izmeklē, kāpēc izcēlies ugunsgrēks, taču jau tagad viena no versijām norāda, ka vīrietis neuzmanīgi rīkojies ar uguni smēķējot.

Pēc avārijas taranē māju
Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā "Kurzemes Vārds" uzzināja, ka 29.jūlijā ap pulksten 17 avārija notikusi Dzintara ielā. Kā stāstīja policijas preses sekretāre Egita Guseva, 1969.gadā dzimušais Valdis D. ar automašīnu "VW Passat" braucis pa Dārtas ielu un krustojumā ar Dzintara ielu nebija ņēmis vērā ceļa zīmi "Dodiet ceļu". Krustojumā Valdis sadūries ar automašīnu "VW Golf", kas tieši tajā brīdī brauca pa galveno ceļu. Pēc sadursmes automašīna "VW Golf" noslīdēja no brauktuves un ietriecās Dzintara ielas 45.nama sienā. Liepājas Centrālajā slimnīcā nogādāts golfa vadītājs, 1933.gadā dzimušais Konstantīns H., kuram nopietni veselības traucējumi nav konstatēti, tāpēc pēc pirmās palīdzības sniegšanas viņš atlaists mājās.

Dzer bērnu rotaļlaukumā
Pašvaldības policijas darbinieki naktī uz trešdienu aizturējuši divus jauniešus, kas dzērumā piegružoja Bērnu atrakciju laukumu Jūrmalas parkā, kā arī kārtoja tur dabiskās vajadzības. Parkā patrulējošie kārtībnieki uzmanību 1981.gada dzimušajam Kristapam K. un divus gadus jaunākajam Mārtiņam H. pievērsa tāpēc, ka abi puiši atradās rotaļlaukumā ar atvērtām alus pudelēm, kā arī smēķēja un izsmēķus meta zemē. Viens no puišiem policistu klātbūtnē nekautrējās arī kārtot dabiskās vajadzības. Lai pārtrauktu nelikumības, policisti abiem puišiem aizrādīja un grasījās jau aizturēt, kad viens no jauniešiem kļuva īpaši agresīvs, sāka lamāties un pretoties. Abi puiši savaldīti un nogādāti iecirknī, Jelgavas ielā 48, kur sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par alkohola lietošanu sabiedriskā vietā, dabisko vajadzību kārtošanu un apkārtnes piegružošanu.