Kurzemes Vārds

06:34 Pirmdiena, 6. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Otaņķi pārvēršas par guļamvagonu

Aizvadītajā Pagasta padomes sēdē deputāti izskatījuši vairākus iesniegumus par brīvo valsts zemju tālāko likteni, kā arī devuši atļauju diviem zemturiem rekonstruēt saimniecības un dzīvojamās ēkas.

Pašvaldības lēmums šinī jautājumā esot nepieciešams tādēļ, ka Otaņķu pagastam vēl nav izstrādāts detālplānojums. Tikai nesen saņemta ziņa, ka Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministrija beidzot ir atbalstījusi otaņķnieku iesniegumu un sola piešķirt nepieciešamos 7,5 tūkstošus latu, ko kopā ar pagasta līdzfinansējumu tad nu varētu izmantot šī plāna sagatavošanai.

"Tomēr cilvēki nevēlas gaidīt, jo grib dzīvot ērtāk," teica pašvaldības vadītāja Aija Šķubure, piebilstot, ka tie divi zemes īpašnieki nebūt nav lauksaimnieki, kuri tiecas būvēties. Otaņķos jau dzīvo daudzi pilsētnieki, un viņu skaits kļūst aizvien lielāks. Priekšsēdētāja piekrita atziņai, ka tādējādi pagasts pamazām pārvēršas par Liepājas guļamvagonu, un, ja vien Satiksmes ministrija gādās par Grobiņas – Nīcas autoceļa asfaltēšanu, šī tendence atklāsies vēl spilgtāk. Protams, ka par šādu tendenci var tikai priecāties.

Sēdes nobeigumā priekšsēdētāja informējusi deputātus par visiem nozīmīgākajiem pašvaldības darbības jautājumiem, lai viņi par visu notiekošo būtu informēti un nevajadzētu klausīties ļaužu valodās.