Kurzemes Vārds

19:22 Otrdiena, 14. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Precizējumi par reflektantu uzņemšanu Pedagoģijas akadēmijā

Ir sākusies dokumentu pieņemšana pilna laika studijās Liepājas Pedagoģijas akadēmijā. Nepilna laika studijās dokumentus sāks pieņemt vēlāk – 15.jūlijā.

Reģistrējoties uz pilna laika studijām, jāuzrāda izglītības dokumenta, atzīmju/sekmju izraksta un centralizēto eksāmenu sertifikātu oriģināli, kā arī pase. Iesniegumam, kas jāizpilda uz vietas LPA, jāpievieno 1 fotokartīte. Stājoties uz maģistrantūras studiju programmām, reizē ar dokumentiem jāiesniedz arī referāts.

Reģistrējoties uz nepilna laika studijām, nav nepieciešami centralizēto eksāmenu sertifikāti, tā vietā jāiesniedz izziņa no darbavietas par attiecīgo darba stāžu (ja tas ir) izvēlētajā jomā. Gandrīz visās pilna laika studiju programmās tiek ņemts vērā centralizētā eksāmena vērtējums latviešu valodā, literatūrā un svešvalodā. Ar matemātiku un datorzinātnēm saistītajās jomās – matemātikā un svešvalodā. Iestājpārbaudījumi nav jākārto, izņemot mākslas un mūzikas studiju programmas.

Lielākai daļai nepilna laika studiju programmu kā iestājpārbaudījumi ir kvalifikācijas izvēles motivācijas apraksts un pārrunas.

Pieteikties uz studijām LPA var līdz 24.jūlijam.

Inga Pūre, LPA Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja