Kurzemes Vārds

16:02 Svētdiena, 5. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Spriež par kultūru, sportu un internetu

Gavieze. Aizvadītās Pagasta padomes sēdi pašvaldības vadītājs Genādijs Jefimovs raksturoja kā ikdienišķu, jo deputāti vienojušies par lietām, kas bijušas neatliekamas.

Aizritējuši četri mēneši, kopš kultūras un sporta darbu gaviezniekiem vada Gunita Lācīte. Viņa bijusi pieņemta pagaidu statusā, tāpēc pienācis laiks izlemt, kā rīkoties turpmāk. Sniegtā atskaite pārliecinājusi padomi, ka iesākums nav slikts. Gunita Lācīte informējusi par iecerēm šovasar un problēmām, ar kurām jau saskārusies. Deputāti solījuši palīdzēt jomās, kur tas nepieciešams, un pilnvarojuši vadītāju strādāt tālāk, noslēdzot ar viņu darba līgumu.

Nule esot jau apritējuši divi mēneši, kopš Gaviezes pagastnama kabinetos pieejams kļuvis internets. Taču projekta iespējas ar to nav izsmeltas, un tādēļ deputāti domājuši, kā ieinteresēt iedzīvotājus, lai tie pieslēgtos starptautiskajam informācijas tīklam. Protams, ka to nevar panākt ar aģitāciju, bet gan tikai materiāli ieinteresējot cilvēkus. Tādēļ vienojušies par atlaidēm tiem, kas būs atsaucīgāki.

Lai gavieznieki labāk varētu izmantot bibliotēkas pakalpojumus, turpmāk tā strādāšot arī sestdienās. Pieņemtas nelielas izmaiņas sociālās palīdzības nolikumā. Kā teica priekšsēdētājs, tās esot saistītas ar saspringto šī gada budžetu.