Kurzemes Vārds

21:35 Trešdiena, 25. novembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Bibliotēka saņem vērtīgu dāvanu

Nesen Durbē viesojās bijušais novadnieks, pašreiz Austrālijā dzīvojošais Aivars Līdums ar dzīvesbiedri. Viņi Durbes pilsētas bibliotēkai dāvināja vairāk nekā simts vērtīgu grāmatu.

Bibliotekāre Ziedīte Zitnere pastāstīja, ka starp atsūtītām grāmatām lielākoties ir Latvijā līdz šim neizdotu trimdas autoru darbi. Ir arī vairākas skolēniem noderīgas grāmatas, piemēram, ģeogrāfijā, fizikā, kā arī literatūrā nepieciešamā obligātā lasāmviela, kas Durbes bibliotēkā nebija plašā sortimentā. Sev piemērotu daiļliteratūru var atrast gan vidējā, gan vecākā paaudze. Z.Zitnere sacīja, ka interese par jaunajām grāmatām iedzīvotājiem esot liela. Kaut arī grāmatas lasīšanai izliktas tikai dažas dienas, puse no tām jau paņemtas no bibliotēkas plauktiem lasīšanai.

Z.Zitnere priecājas, ka dāvinājums palīdzēs ietaupīt līdzekļus, un par ietaupīto naudu varēs iegādāties citu veidu literatūru, kas dažādos grāmatu klāstu. Viņa arī zināja teikt, ka Līduma ģimene esot bijusi priecīga, ka viņu dāvinājums bijis lietderīgs, un, iespējams, sadarbība vēl turpināšoties.