Kurzemes Vārds

17:32 Otrdiena, 25. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Bērnu nama audzēkņi radījuši paši savu karogu

Dita Gruze

Liepājas Bērnu nams darbojas jau divpadsmit gadu, taču tagad pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē tam ir arī savs karogs. Jau mēnesi bērnu pašu zīmētais un darinātais karogs nama pagalmā plīvo ikreiz, kad tā iemītnieki svin sev mīļus svētkus vai sagaida svarīgus ciemiņus.

Bērnu nama direktore Anita Vižla pastāstīja, ka karogu kopīgiem spēkiem darinājis viss kolektīvs – gan bērni, gan audzinātāji, gan arī pārējie darbinieki. Bērni radīja skices ar savām idejām, kam tad īsti jābūt attēlotam uz viņu mītnes simbola, bet pēc tam atlases konkursā izvēlējās vienu, pašu labāko darbu, uz kura attēlots ozols. A.Vižla paskaidroja, ka Bērnu nams atrodas ozolu birzī, tāpēc šī izvēle bijusi pašsaprotama.

Ar pulciņu vadītājas Ērikas Hartmanes palīdzību bērni paši grieza audumus, šuva tos un apdarināja karogu, lai pēc gandrīz mēneša ilga darba visus priecētu jaunais Bērnu nama simbols. Kopā ar karogu bērni darināja arī vimpeļus.

Tagad karogs tiek pacelts ikreiz, kad Liepājas Bērnu namu apmeklē tāli viesi no ārzemēm un dažādas delegācijas, kad kāds no bērniem atrod jaunus vecākus vai kāds no bijušajiem audzēkņiem pats kļuvis par mammu vai tēti, kā arī ikvienos mīļos svētkos – bērnu un audzinātāju dzimšanas dienās, Bērnu nama koncertos un citos svinīgos sarīkojumos.