00:28 Trešdiena, 15. augusts

Olimpiādes medaļas arī tenisistiem
Latvijas olimpiādes organizētāji ir apkopojuši arī tenisa sacensību rezultātus. Sieviešu vienspēlēs liepājniece Karīna Ledāja izcīnīja otro vietu, finālā trīs setos ar 2:6, 6:3, 2:6 piekāpjoties Rīgas sportistei. Ledāja pārī ar Ilzi Dejus izcīnīja sudrabu arī sieviešu dubultspēlēs, savukārt vīriešu dubultspēlēs Mārtiņš Jaunzems pārī ar Jāni Kublačovu izcīnīja trešo vietu.

Veterāniem sekmes vieglatlētikā
Kristiāna Vespere
Preiļos aizvadītas Latvijas sporta veterānu 41.sporta spēles, kurās piedalījās arī "Liepājas senioru sporta kluba" un "Lejaskurzemes sports" dalībnieki. Mūspuses sportistiem vislabāk veicās vieglatlētikā, kurā tie dažādās vecuma grupās izcīnīja 24 dažāda kaluma medaļas.
Pārliecinošs "Liepājas senioru sporta kluba" komandas līderis bija Kārlis Saulītis, izcīnot trīs uzvaras – 100 metru un 400 metru skrējienos un tāllēkšanā. Trīs sudraba medaļas ieguva Harijs Pusaudzis – augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. No liepājniekiem vēl medaļas izcīnīja Imants Aizkalns – otrā vieta augstlēkšanā un tāllēkšanā, trešā vieta 100 metru skrējienā un šķēpa mešanā, Dainis Gūža – otrā vieta 100 metru skrējienā, Andris Ivanovs – trešā vieta tāllēkšanā, Jānis Gindra – trešā vieta 100 metru skrējienā. Marija Multane izcīnīja zelta medaļu augstlēkšanā un sudraba medaļu tāllēkšanā. Daina Ruperte ieguva otro vietu lodes gūšanā un diska mešanā, sudrabs arī Gundegai Kristvaldei augstlēkšanā. Stafetes skrējienā Liepājas komanda pirmo reizi izcīnīja otro vietu.
No rajona komandas "Lejaskurzemes sports" veterāniem divas medaļas izcīnīja Lilija Jonkus, kas bija trešā tāllēkšanā un diska mešanā. Šajā mešanas disciplīnā Inese Butkēviča ieguva sudraba medaļu, bet Edvarts Kārkliņš uzvarēja. Iveta Juškevica bija otrā 100 metru skrējienā, savukārt Normunds Fedocovskis tika pie bronzas 5000 metros.
Mūsu veterāni piedalījās arī basketbolā, dartā, minifutbolā, dambretē un riteņbraukšanā, taču pie medaļām netika.
Jāpiemin, ka viens no lielākajiem šī gada LSSK sportistu panākumiem ir Ilmāra Bernāta un Askolda Vētras maijā izcīnītā uzvara Baltijas veterānu čempionātā galda tenisā dubultspēlē, turklāt individuālajā vērtējumā Vētra izcīnīja otro vietu.

Airētājiem uzvaras Latvijas čempionātā
Pauls Kaufmanis
Liepājas Kompleksās sporta skolas airētāji trenera Omāra Sermolas vadībā veiksmīgi startējuši Latvijas čempionātā junioriem. 200 metru distancē par čempionu kļuva Antons Knesis, savukārt Aivis Tints pārī ar Staņislavu Rogovski uzvarēja 1000 metru distancē C-2 klasē.
Knesis un Rogovskis kopā ar airētājiem no Ventspils un Jelgavas izcīnīja arī uzvaras četriniekos 200, 500 un 1000 metru distancēs. Šobrīd visi trīs liepājnieki gatavojas startam Eiropas junioru čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas jūlija beigās notiks Polijā.