Kurzemes Vārds

12:51 Trešdiena, 5. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Viedoklis par viedokli

Kā māku, tā maunu

Šo virsrakstu es gribētu attiecināt uz Liepājas Pilsētas domes izpilddirektora vietnieka Valda Skujiņa laikrakstā publicēto aktuālo viedokli "Olimpiskais sešnieks sasniegts".

Izrādās, ka Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai un Valdim Skujiņam ir atšķirīgi viedokļi par Latvijas olimpiskajām spēlēm. Prezidente, atklājot olimpiādi Ventspilī, uzsvēra tās nepieciešamību un svarīgumu Latvijas pilsētu un rajonu sporta dzīvē, taču Valdis Skujiņš savā rakstā paziņo, ka olimpiādei nebija svarīguma un nav arī azarta sekot, kurā vietā Liepāja ierindosies. Ciniski paziņojumi par Latvijas sporta olimpiādi. Kas Liepājā vada sporta dzīvi? Domāju, ka neviens, jo olimpiādei mūsu pilsēta nebija gatava. Kauns ir ierindoties 5. vietā Latvijas lielo pilsētu konkurencē. Nepieredzēts negods tika piedzīvots olimpiādes priekšsacīkšu spēlēs basketbolā, kur vīriešu komanda zaudēja Saldus (!) amatieriem! Jāpiezīmē, ka Saldū ir tikai 13 procenti no Liepājas iedzīvotāju skaita.

Skumji, ka bez melnādaino, lietuviešu un ukraiņu leģionāru līdzdalības mēs nespējam basketbolā pieveikt mazpilsētu sportistus.

Skujiņa kungam kā pilsētas izpildvaras pārstāvim nepiedienas izteikumi, ka vienaldzīga viņam ir Liepājas vieta Latvijas sportā, citādāk mūsu pilsētā paliks tikai "Caines Beach party" un konkurss "Kā māku, tā maunu" alus festivāla laikā.

Olivers Kamerovskis