Kurzemes Vārds

23:59 Ceturtdiena, 9. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Skola būs pasargāta no uguns nelaimēm

Vecpilī. Pamatskolā pašreiz rit liela rosība, jo pirms jaunā mācību gada klašu audzinātāji kopā ar skolēniem un viņu vecākiem klasēs veic kosmētisko remontu.

Mācību iestādes vadītāja Rima Zvirbule sacīja, ka pašvaldības un skolas vadītāji kopā ar skolēnu vecākiem vienojas, cik naudas var atvēlēt atsevišķu klašu uzpošanai. Dažām klasēm veicot pilnīgu remontu, liekot pat jaunus griestus un nomainot tapetes. Telpās, kur pērn notikuši lielāki remontdarbi, uzklājot tikai jaunu grīdas krāsu. Kaut arī vairākas klases jau pērn tika pie jaunām tapetēm, šogad atkal nepieciešams līmēt citas, jo mācību gada laikā bērni tās nav saudzējuši.

R.Zvirbule apgalvoja, ka šogad neesot paredzēts veikt lielus darbus, jo pagājušo gadu jau daudz kas padarīts – izremontēta sporta un aktu zāle, sakārtotas meiteņu tualetes, kā arī skolēniem ir iespēja nomazgāties dušās, kuras tiekot arī intensīvi izmantotas.

Skolas direktore pastāstīja, ka visi darbi ir mērķtiecīgi saplānoti, lai pamazām mācību iestāde kļūtu arvien skaistāka. "Jo vizuāli pievilcīgākas top skolas telpas, jo bērni vairāk padarīto prot novērtēt un saudzēt," zināja teikt R.Zvirbule. Lielāki atjaunošanas darbi būtu nepieciešami arī ēkas fasādei, diemžēl tam vajadzīgs ļoti liels finansējums. R.Zvirbule norāda, ka liela naudas summa jau izlietota, nomainot lietus notekcaurules, pakāpeniski ievelkot arī ugunsdrošības signalizāciju, plānots iegādāties arī plīti virtuvei.