Kurzemes Vārds

15:43 Ceturtdiena, 16. jūlijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Top izstāde par mūsdienu Durbi

Durbes novadā. Durbes Kultūras nama direktore Aija Ansone iecerējusi izveidot izstādi "Ieraudzīt mirkli", kur būs apskatāmi pēdējos gados iemūžināti Durbes skati.
A.Ansone pastāstīja, ka bibliotēkas fondā ir ļoti daudz senu fotogrāfiju par Durbi, bet nav mūsdienas attēlojošu bilžu. Sākotnēji izstādi bija paredzēts atklāt jau 14.jūnijā par godu Durbes 111. gadu jubilejai, bet iedzīvotāju atsaucība nav bijusi liela, tādēļ nav izdevies savākt pietiekami daudz fotogrāfiju. Tāpēc A.Ansone durbeniekus aicina ziedot bildes aktīvāk, lai izstādi varētu atklāt augustā. Dažas labākās bildes paredzēts ievietot veco fotogrāfiju vietā pilsētas centrā uzstādītajā informācijas stendā.
A.Ansone sacīja, ka izstādes mērķis ir parādīt skaisto Durbes apkārtni un ieinteresēt to iepazīt tuvāk. Lai plānoto realizētu, gaidītas būs bildes, kur attēloti skaistie Durbes dabas skati, ēkas un paši iedzīvotāji. "Nav svarīgs ne fotogrāfijas lielums, ne kolorīts, bet galvenais, lai pats autors bildi uzskatītu par izdevušos," sacīja A.Ansone.