Kurzemes Vārds

16:19 Piektdiena, 28. februāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Liepājas statistikas nodaļas vietā izveidots Informācijas centrs

Centrālā statistikas pārvalde informē, ka no 1.jūlija Liepājas statistikas nodaļas vietā izveidots Informācijas centrs, kurš atrodas Rožu laukumā 5/6 un kurā visi interesenti var iegūt nepieciešamo statistisko informāciju, iepazīties ar CSP publikācijām un izmantot CSP interneta datubāzes. Ja interesējošā informācija nepieciešamajā detalizācijas pakāpē nebūs atrodama CSP publikācijās vai datu bāzēs, tad Informācijas centra darbinieks palīdzēs sagatavot pieprasījumu datu iegūšanai no CSP centrālās iestādes Rīgā. Neskaidrību gadījumā var vērsties arī CSP Informācijas centrā (Rīgā, Lāčplēša ielā 1, tālr.7366803).
Noderīgs avots statistisko datu iegūšanai ir CSP mājaslapa internetā: www.csb.lv, kurā atrodami svarīgākie Latvijas sociālekonomisko situāciju raksturojošie rādītāji, CSP sagatavotie preses ziņojumi un datu publicēšanas plāns.
Liepājas rajona uzņēmēji jau ir saņēmuši informāciju, ka statistikas pārskatus turpmāk vajadzēs sūtīt uz Kuldīgas Datu savākšanas un apstrādes centru (Liepājas ielā 37, Kuldīgā, LV3301). Pārskati var tikt nosūtīti arī pa faksu 3320400. Sīkākas izziņas par pārskatu iesniegšanu var saņemt Kuldīgas Datu savākšanas un apstrādes centrā pa tālruni 3324686, pēc 1.jūlija – arī 33503(66 līdz 88).
Turklāt respondentiem ir iespējams iesniegt informāciju arī elektroniski tiešsaistes režīmā. Papildu informāciju par e-pārskata sistēmu var atrast CSP mājaslapā.
Kaspars Misāns, Centrālās statistikas pārvaldes priekšnieka vietnieks