Kurzemes Vārds

07:26 Piektdiena, 7. augusts
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Sūdzas par suņa iespējamu noslepkavošanu

Andrejs Rjabcevs

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Operatīvās vadības dienestā trešdien vakara pusē saņemts izsaukums uz A.Pumpura ielu 14, kur kāda sieviete sūdzējās par suņa slepkavību.

Pārrodoties mājās, sieviete bija konstatējusi, ka istabā uz krēsla guļ vācu aitu šķirnes suns bez dzīvības pazīmēm, bet pa māju netraucēti rosās dzīvokļa saimnieks, 1963.gadā dzimušais Valdis P. Lai arī ārēji nekādas vardarbīgas nāves pazīmes uz suņa ķermeņa netika konstatētas, sieviete nekavējoties par notikušo ziņoja kārtības sargiem un izteica aizdomas, ka viņas civilvīrs Valdis dzīvnieku varētu būt nogalinājis. Sieviete savā paskaidrojumā norādījusi, ka vīrietis bieži lieto alkoholiskos dzērienus un reibumā nereti uzvedas agresīvi. Vienā no šādām reizēm, Valdis izteicis draudus, ka piebeigšot dzīvnieku, jo tas viņam traucējot.

Policisti, kas ieradās notikuma vietā un uzsāka noskaidrot apstākļus, nekavējoties pieaicināja veterinārārstu Dzintaru Tīdu, kurš apstiprināja, ka sākotnējā apskatē vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatējamas, taču vēl jāveic ekspertīze, lai noskaidrotu galīgo slēdzienu par nāves iemeslu. Tā kā suns bija nomiris atpūtas krēslā, kurā viņš mēdza ikdienā gulēt, veterinārārsts izteica pieļāvumu, ka dzīvnieka nāvē visticamāk ir vainojams viņa ievērojamais vecums, jo sunim jau ritēja dzīves 14. gads. Arī vienīgais aizdomās turamais, 1963.gadā dzimušais Valdis P., savu saistību ar dzīvnieka nāvi noliedz. Viņš neslēpj, ka ilgāku laiku lietojis alkoholu, taču neatzīst, ka būtu suni sitis vai indējis. Policija uzklausījusi abu pušu viedokļus, pašlaik vēl norit izmeklēšana, kurā noskaidros, kas īsti vainojams suņa nāvē, un, ja tiešām apstiprināsies, ka vīrietis dzīvnieku ir nogalējis, tiks ierosināta krimināllieta par nežēlīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Pakaras mežā

Kā uzzinājām Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā, trešdien likuma sargi reģistrējuši vienu pašnāvības gadījumu. Meža masīvā Katedrāles ielas galā atrastas 1975.gadā dzimušā Alda K. mirstīgās atliekas. Vīrietis bija izlēmis dzīvi beigt pakaroties.

Apmet automašīnu uz jumta

Liepājas Centrālajā slimnīcā trešdien ap pulksten 19.30 nogādāti divi jaunieši – 1982.gadā dzimušais Agris S. un 1986.gadā dzimusī Kitija F., kas cietuši satiksmes negadījumā. Kā stāstīja Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas nodaļā, nelaimes gadījums noticis Grobiņas pagastā, Skuju ielā. Braucot ar automašīnu "VW Golf", 1977.gadā dzimušais vadītājs Vladislavs B. bija izvēlējies pārāk lielu ātrumu, zaudējis kontroli pār spēkratu, un braucamais, šķērsojot pretējo braukšanas joslu, ietriecies ceļa malā augošā kokā. Trieciens automašīnai bijis tik spēcīgs, ka spēkrats apgāzies uz jumta. Pašlaik policijas darbinieki izzina negadījuma apstākļus un lemj par soda piemērošanu autovadītājam.

Betonu maisīs lielos apmēros

Ar zagļu radītiem zaudējumiem iznācis saskarties firmas "UPTK" darbiniekiem – pašlaik vēl nezināmas personas naktī uz 7.jūliju aiznesušas firmai piederošu betona maisītāju. Ierīce bija atstāta celtniecības objektā Ābeļu ielā. Iesniegumā Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldei uzņēmuma pārstāvji norādījuši, ka maisītāja vērtība esot 204 lati un 17 santīmu.