Kurzemes Vārds

07:30 Trešdiena, 3. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Rallijā "Kurzeme – 2004" pārliecinoši triumfē Ivars Vasaraudzis

Pauls Kaufmanis

Tradicionālais rallijs "Kurzeme" ir noslēdzies, un šogad pirmo reizi kopš 1996.gada par tā uzvarētāju kļuva latvietis – Ivars Vasaraudzis, kurš nodrošināja uzvaru arī Latvijas čempionātā "A8" klasē. No liepājniekiem vislabāk veicās Viktoram Lebedevam, kurš savā "N4" klasē spēja izcīnīt trešo vietu.

Pēc pirmās rallija dienas Lebedevs ar stūrmani Māri Deklauu no līdera atpalika tikai par 1,4 sekundēm, taču nopelnīja soda minūti un kopvērtējumā noslīdēja uz 30.vietu. Tomēr liepājnieki spēja sasparoties un rallija otrajā dienā aizcīnīties līdz kopvērtējuma ceturtajai un savas klases trešajai vietai. Apbalvošanas ceremonijā mūsējie saņēma arī "Canon IB Serviss" īpašo balvu par pašaizliedzīgu cīņu un sacensību ģenerālsponsora "Siemens" simpātiju balvu. "Pirmajā dienā mēs sajaucām laiku, tāpēc arī saņēmām soda minūti, taču nākamā cīņa bija grūta, tomēr ticējām, ka varam vēl pacīnīties par augstākām vietām," stāstīja Lebedevs.

"A8" grupā par trešās vietas īpašnieku kļuva liepājnieki Mārtiņš Būčiņš un Renārs Francis, kas visa rallija garumā rādīja stabilu sniegumu.

Uz goda pjedestāla ar izcīnītām otrajām vietām kāpa vēl trīs liepājnieku ekipāžas: Normunds Verbelis ar Uldi Biteru ("R1600" klase), Dans Leščs ar Jāni Vīksnu ("R 2000") un Mareks Okmanis ar Ģirtu Vēsmiņu ("A 2000").