Kurzemes Vārds

21:31 Sestdiena, 18. janvāris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu (abonementa cena 1 dienai – EUR 0,50, 30 dienām – EUR 6,83).
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kā kļūt par reģistrētu lietotāju? VIDEOPAMĀCĪBA

Aizmirsusies parole?

Skolas ēdamzālē novērsīs mitruma veidošanos

Vērgalē. Vērgales pamatskolā pašreiz notiek ugunsdrošības signalizācijas ierīkošana, logu un durvju nomaiņa, kā arī vairākās klasēs veic kosmētisko remontu.

Mācību iestādes vadītāja Ilze Regute pastāstīja, ka patlaban skolā ierīko signalizāciju, kas ir samērā dārgs prieks, tomēr šis ir neatliekams darbs, lai skolu un skolēnus pasargātu no iespējamām uguns nelaimēm.

Skolā notiek arī citi vērienīgi remontdarbi – vairākās pamatskolas klasēs un gaiteņos strādnieki nomaina grīdas segumu un veco logu rāmju vietā ieliek jaunus. Divās klasēs veic arī pilnīgu remontu, daudzas telpas jaunajā mācību gadā bērnus sagaidīs ar pārkrāsotām tapetēm. Aktu zāle savukārt ieguvusi jaunas un skaistas durvis. Bibliotēkas vajadzībām pašreiz top plaukti, kas palīdzēs ērtāk atrast meklēto grāmatu.

I.Regute priecājas, ka līdzekļi pietikuši arī skolas ēdamzāles sienu apdarei. Ēdamzāle atrodas pagraba telpās, tāpēc sienas visu laiku ir mitras. Lai to novērstu, tur ierīko jaunu ventilācijas sistēmu. Skolas virtuvē paredzēts atsvaidzināt krāsojumu, bet nākamgad pusdienošanas vietā gaidāmas vēl lielākas pārvērtības.