Kurzemes Vārds

02:15 Ceturtdiena, 4. jūnijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Ko šobrīd dara…

Liepājas minigolfists MĀRTIŅŠ VILMANIS

Pēc uzvaras Liepājā minigolfists Mārtiņš Vilmanis izvirzījies 2. vietā Latvijas kausa izcīņā. Šobrīd viņš gatavojas nākamajam posmam, kas notiks 17. un 18. jūlijā Vecmuižā. Arī "Baltic open" turnīrā Saulkrastos Vilmanis bija labākais individuālajā vērtējumā.

Kā tu gatavojies sacensībām?

– Nedēļu pirms sacensībām šad tad atnāku patrenēties te, Liepājā. Parasti uz sacensībām mēs braucam vienu dienu ātrāk un trenējamies laukumos, kur notiek mači.

Cik nopietns sporta veids ir minigolfs?

– Zviedrijā, Vācijā tas ir diezgan nopietns sporta veids. Mums minigolfs ir vairāk hobijs – brīvā laika pavadīšanas veids vasarā.

Kā tu prognozē – vai izdosies saglabāt savas pozīcijas Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumā?

– Centīšos tās ne tikai saglabāt, bet arī uzlabot. Iepriekšējās sacensībās, kas notika Liepājā, izdevās uzvarēt varbūt tāpēc, ka šeit tomēr ir pazīstams laukums. Lai gan parasti man šeit neveicas, pirmo reizi šī tradīcija tika lauzta.

Baltijas kausa izcīņā arī gāja interesanti. Visu laiku lija lietus, paspējām patrenēties tikai pašas sacensību dienas rītā. Vienkārši palaimējās, ka pašiem mājiniekiem neveicās, savukārt man veicās.

Kādi ir liepājnieku sasniegumi minigolfā?

– Agrāk, kad es vēl nespēlēju, sasniegumi bija ļoti labi. Pēc tam vairs tik spoži negāja – virsroku ņēma Staiceles komanda. Tagad mums atkal sāk veikties. Vienīgi meitenēm veicas visu laiku, jo šobrīd liepājniecēm ir vienīgā pilnā komanda Latvijā.

Cik nopietna ir konkurence Latvijā?

– Konkurence ir – par pirmo trijnieku vīriešu vidū šogad cīnās aptuveni desmit sportistu.