Kurzemes Vārds

01:19 Ceturtdiena, 28. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Ātri braucot, nonāk slimnīcā

Andrejs Rjabcevs

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes preses dienestā "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka trešdien Liepājas rajonā noticis satiksmes negadījums, kurā miesas bojājumus guvuši divi cilvēki.

Pēc Ceļu policijas rīcībā esošās informācijas, negadījums noticis ap pulksten 8 rītā, kad Sakas pagastā uz Ventspils – Līču – Grobiņas autoceļa avarējusi automašīna "Opel Ascona". Kā noskaidrots izmeklēšanā, spēkrata vadītājs, 1963.gadā dzimušais Ainars J., izvēlējies pārāk lielu braukšanas ātrumu, zaudējis kontroli pār savu automašīnu un spēkrats noslīdējis no brauktuves. Slīdēšanas laikā automašīnai ceļā pagadījies kāds pamatīgāks akmens vai cits šķērslis, tāpēc tā apgāzusies. Tā kā negadījuma vietai tobrīd vistuvāk atradusies Ventspils policijas ekipāža, tā pirmā saņēmusi norīkojumu ierasties avārijas vietā un sniegt cietušajiem palīdzību, kā arī noskaidrot visus faktus, kas būs nepieciešami izmeklēšanai. Taču, tā kā avārija notikusi Liepājas policijas pārraudzītajā teritorijā, mūspuses kārtības sargi lietas materiālus pārņēmuši no Ventspils kolēģiem.

Ventspils pilsētas slimnīcā ar dažāda smaguma traumām pēc sadursmes ievietots gan pats automašīnas vadītājs, gan arī pasažieris, 1964.gadā dzimušais Jānis J.

Pakaras dzīvoklī

Policijas Operatīvās vadības dienestā trešdien pulksten 19.15 tika saņemts ziņojums no Vītolu ielas 12/16, kur kādā dzīvoklī esot atrasts vīrieša līķis. Policijas inspektors, kas devās uz notikuma vietu noskaidrot visus apstākļus, konstatējis, ka 1946.gadā dzimušais Nikolajs M. no dzīves šķirties izlēmis labprātīgi – pakaroties. Kā visos šādos gadījumos, arī šoreiz veiks ekspertīzi, lai precīzi noteiktu vīrieša nāves iemeslu.

Dzer pie ziedu taureņa

Liepājas Pedagoģijas akadēmijas dežurante vakarrīt ap pulksten 8.30 vērsās Pašvaldības policijā, lai sūdzētos par vairākiem jauniešiem, kas pie zinību tempļa diezgan sparīgi tukšojot grādīgo dzērienu pudeles un uzvedoties nepiedienīgi. Ierodoties norādītajā vietā, policijas darbinieki netālu no tikko uzstādītās taureņa formas ziedu kompozīcijas aizturēja vienu jaunieti, kurš bija alkohola reibumā. Viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā.

Aizmārša saimnieko pa virtuvi

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Liepājas brigādes darbiniekiem trešdienas vakarā vajadzēja sniegt palīdzību kādai aizmāršai, kas bija aizmirsusi virtuvē uz plīts ēdienu. Pulksten 19.15 glābšanas dienesta dežurants saņēma izsaukumu uz Katedrāles ielu 13, kur iedzīvotāji esot uztraukušies par iespējamu ugunsgrēku, jo no viena dzīvokļa plūstot ārā dūmi. Norādītajā adresē dzēsēji noskaidroja, ka nelaime nav vis tik nopietna, jo dūmi cēlušies no ēdiena, kurš bija atstāts uz plīts un piededzis.