Kurzemes Vārds

23:41 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Šodien sākas Deivisa kausa izcīņas mači

Emīls Dreiblats

Šodien Jūrmalas parka tenisa laukumos sāksies un līdz svētdienai turpināsies lielais teniss – Latvijas un Tunisijas izlases cīnīsies Deivisa kausa izcīņas Eiropas un Āfrikas zonas play off turnīra ietvaros par palikšanu otrajā grupā. Cīņas zaudētāji nākamajā gadā piedalīsies Eiropas un Āfrikas zonas trešās grupas turnīrā.

Latvijas izlasē spēlēs Andis Juška, Deniss Pavlovs, Jānis Skroderis un liepājnieks Adrians Žguns, kurš Latvijas komandā iekļauts pirmo reizi. Izlases kapteinis ir Jānis Juška, bet treneris – Roberts Vasiljevs.

Tunisijas komandas sastāvā cīnīsies Muhameds Haithems Abids, Maleks Džaziri, Taraks ben Soltans un Hakims Mahdi Rezgui, savukārt komandas kapteinis viesiem būs Kristofs Freiss. Tenisa profesionāļu asociācijas rangā visaugstāk no Tunisijas komandā iekļautajiem spēlētājiem ir Abids, kurš ierindots 630.vietā. Tunisijas izlases astoņu cilvēku delegācija Liepājā ieradās jau trešdienas pēcpusdienā.

Kā pastāstīja Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Imants Andersons, lai nodrošinātu iespēju liepājniekiem klātienē vērot Latvijas un Tunisijas tenisistu spēkošanos, no Rīgas ir atvestas saliekamās tribīnes, līdz ar to Deivisa kausa izcīņas spēles varēs vērot aptuveni 400 skatītāju.

Vakar Pilsētas domē abu komandu tenisistiem, Latvijas Tenisa savienības pārstāvjiem un tiesnešiem notika svinīgā pieņemšana un pēc tam arī izloze, kurā noteica spēļu secību.