Kurzemes Vārds

13:20 Otrdiena, 1. decembris
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Notikumi

Norauj ausi un sagriež ar žiletēm

Andrejs Rjabcevs

Liepājas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes dežūrdaļā pagājušās nedēļas nogalē reģistrēti vairāki negadījumi, kad cilvēki cits citam nodarījuši miesas bojājumus. Daudzas gan vainīgās, gan arī cietušās personas pirms strīda bija lietojušas alkoholiskos dzērienus.

Vakarrīt ap pulksten 4.30 Liepājas Centrālajā slimnīcā nogādātas divas jaunietes, kuras pamatīgi bija sakāvušās bārā "Forts Jūra", kas atrodas Pulkveža Brieža ielā. Pašlaik vēl policistiem nav izdevies noskaidrot iemeslus, kuru dēļ abas daiļā dzimuma pārstāves saplūkušās, bet gan 1982.gadā dzimušajai Allai, gan arī trīs gadus jaunākajai Maijai bijusi nepieciešama mediķu palīdzība. Viņas viena otrai ar žiletēm bija nodarījušas virspusējas brūces. Pašlaik policijai gan ir pagrūti izzināt visus negadījuma apstākļus, jo paskaidrojumu par notikušo bija spējīga sniegt tikai Alla, savukārt Maija bijusi tādā reibuma pakāpē, ka nav spējusi pat parunāt, tāpēc nogādāta atskurbtuvē.

Bet piektdien policijā saņemta informācija no Liepājas Centrālās slimnīcas, kur pēc palīdzības griezusies sieviete, kurai norauta daļa auss. Noskaidrojot negadījuma apstākļus, policisti uzzinājuši, ka vainīgais ir 1946.gadā dzimušas Annas S. faktiskais vīrs Romans B., kurš par viņu ir sešus gadus vecāks. Abi dzīvesbiedri piektdienas vakarā lietojuši alkoholu dzīvoklī, Viršu ielā 3, kad pēkšņi sākuši strīdēties, un konflikta karstumā Romans pamanījies daļēji noraut dzīvesbiedrei ausi. Mediķi cietušajai snieguši palīdzību un atlaiduši mājās, taču ar policiju Anna nevēlas sadarboties, jo pretenzijas pret faktiskā vīra rīcību viņai neesot un līdz ar to iesniegumu, uz kura pamata ierosināt lietu, viņa rakstīt negribot.