Kurzemes Vārds

00:13 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Pārrunā Mūzikas skolas darbu

Nīcā. Lai pārrunātu Nīcas Mūzikas skolas akreditācijas rezultātus, šonedēļ tikās Nīcas un Rucavas pašvaldību pārstāvji, skolas pedagogi un direktore Ilze Rītiņa, kā arī vecāku padomes pārstāvji.

Skolas direktore I. Rītiņa informēja, ka kopumā skola no sešiem maksimāli iespējamiem ir akreditēta uz trim gadiem un katra nodaļa saņēmusi licenci, kas nodrošina pedagogu algu finansējumu no valsts līdzekļiem. Atzinīgi novērtēti sagatavotie audzēkņi, kas spēj ar labiem panākumiem startēt pat valsts līmeņa konkursos un turpināt mācības citur.

Tomēr nopietni jādomā par turpmākā darba uzlabošanu, lai nākamajā akreditācijā saņemtu maksimālo vērtējumu. Jau informēts, ka Mūzikas skola tagad atrodas gaišās telpās pagastmājas ēkas 3.stāvā, bet materiālā ziņā ļoti nepieciešams iegādāties flīģeli, vismaz vienā klasē jābūt divām klavierēm, regulāri jāpapildina nošu materiāls un skaņu ierakstu fonotēka. Lai aktivizētu skolas darbu, kā arī piesaistītu finansējumu, domāts par projekta rakstīšanu Lejaskurzemes mūziķu pasākuma organizēšanai Nīcā. Vecāku padomes pārstāves atzīst, ka skolēnu vecāki nepietiekami tiek informēti par skolas dzīves jautājumiem. Pagājušajā gadā bijusi tikai viena vecāku sapulce. Viņu ieteikums, ka noteikti jāizveido skolas padome, kurā jautājumus kopīgi risinātu skolas vadītāji, pedagogi un vecāki.