Kurzemes Vārds

05:33 Sestdiena, 4. aprīlis
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Vizmai Vītoliņai – ministrijas atzinība

Šodien Izglītības un zinātnes ministrijas gada balvu saņems Grobiņas vidusskolas direktore Vizma Vītoliņa, kas nesen godināta arī kā Liepājas rajona saimnieciskākā direktore.

Liepājas rajona Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Daina Lukjanova pastāstīja, ka Vizma Vītoliņa, kura Grobiņas vidusskolu vada jau gandrīz 20 gadu – kopš 1985.gada, šogad saņēmusi arī pārvaldē iedibināto direktora Alfrēda Dobeļa balvu kā saimnieciskākā direktore. Grobiņas vidusskola pašlaik ir lielākā rajona vidusskola, ko pierāda tas, ka valsts un rajona mācību priekšmetu olimpiādēs skola ieguvusi pirmo vietu rajonā, katru gadu tā saņem godalgotas vietas rajona skolu sporta spēļu kopvērtējumā un arī citos virzienos Grobiņas vidusskolas skolēni gūst vērā ņemamus panākumus. Un, kā norāda D.Lukjanova, tas lielā mērā ir skolas administrācijas un konkrēti direktores Vizmas Vītoliņas nopelns.

Izglītības un zinātnes ministrijas balva ir nodibināta, lai izteiktu atzinību izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, informē ministrijas Komunikācijas nodaļas vecākais referents Jānis Kutraitis. Šogad Izglītības un zinātnes ministrijas balvu – goda diplomus un naudas prēmijas 220 latu vērtībā – saņems 22 izglītības un zinātnes darbinieki visā Latvijā.