Kurzemes Vārds

23:31 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Divas dienas mūzikas un vēju ritmā

Dita Gruze

Andīna Okuņeva

Pauls Kaufmanis

Inita Gūtmane

Ilgi gaidītais pludmales festivāls "Caines Beach Party" ir veiksmīgi beidzies, un divu dienu garumā no paša rīta līdz pat nākamajai rītausmai liepājniekiem un ciemiņiem liedagā bija tik daudz, ko darīt, kā nekad agrāk. Pirmo reizi festivāla vēsturē skatītājus priecēja trīs skatuves, un paredzams, ka šogad festivāls sasniedzis rekordlielu apmeklētāju skaitu. Kā jau īstiem liepājniekiem piederas, divas dienas pilsēta dzīvoja mūzikas, sporta, vēju un prieka ritmā.

Smaids – karnevāla lielākā bagātība

Sestdienas pēcpusdienā Jūrmalas parkā sastapās gadsimti, reālais ar izdomāto un maģija ar ikdienišķo, lai kopā radītu īstam karnevālam piederīgu brīnuma izjūtu. Uz pāris stundām mūsdienu liepājnieki un pilsētas viesi tika ierauti pagājušā gadsimta sākuma atblāzmas radītās kaislībās un dažādu priekšnesumu virpulī.

Jau pie ieejas karnevāla pasaulē Peldu un Liepu ielas krustojumā apmeklētājus sagaidīja atraktīvs Burkāns un Zaķis, kuri informēja par to, kas gaidāms uz mazās skatuves pie strūklakas un galvenās skatuves iepretim bērnu rotaļu laukumam. Tomēr pat tiem, kas rūpīgi bija sekojuši informācijai par gaidāmajiem notikumiem, daža laba norise sagādāja pārsteigumu. Piemēram, ovācijas izpelnījās eksotisko dzīvnieku dresētāji, kas uz lielās skatuves demonstrēja prasmi apieties gan ar pitonu, gan iguānu un pat aligatoru. Kāds karnevāla apmeklētājs atzina, ka pārsteigums vērotājus sagaida aiz katra Jūrmalas parka galvenās takas pagrieziena, neļaujot atslābt uzmanībai un radot gluži vai bērnišķīgu prieku par dažādiem sīkumiem. Katrā ziņā skatītāju netrūka ne pie galvenās, ne pie mazās skatuves, kur viesus priecēja teatrāli uzvedumi, dejotāji, modes skates, at