Kurzemes Vārds

23:12 Piektdiena, 29. maijs
LAT RUS

Jums ir iespēja iegādāties laikraksta elektroniskās versijas abonementu.
(abonementa cena 30 dienām – EUR 7,70)
Lai lasītu avīzi digitālā formātā, Jums jābūt reģistrētam lietotājam! Kļūt par reģistrētu lietotāju!

Aizmirsusies parole?

Neizšķirts pret Superlīgas klubu

Emīls Dreiblats

"Liepājas metalurga" hokejisti, gatavojoties jaunajai sezonai, aizvadījuši otro pārbaudes spēli un sestdien savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:0, 0:0, 0:1) ar Krievijas Superlīgas klubu Novosibirskas "Sibirj".

Klubs "Sibirj" jau trešo gadu pēc kārtas savu gatavošanos jaunajai sezonai uzsāk Latvijā un tradicionāli aizvada pārbaudes spēles ar Liepājas hokejistiem. Iepriekšējos gados gan metalurgiem tā arī neizdevās sibīriešiem atņemt kaut punktu – visas trīs spēles beidzās ar viesu uzvaru (8:2, 3:2 un 6:1).

Teicamu sniegumu mačā ar klubu "Sibirj" demonstrēja Andreja Kardaša uzbrucēju trijnieks, kurā spēlēja arī Darjus Pliskausks, kas metalurgu formastērpu pielaikoja jau pērn, un šovasar uzaicinātais lietuviešu leģionārs Darjus Lelenas. Tieši Pliskausks ar patālu, spēcīgu metienu pirmajā trešdaļā atklāja rezultātu, un viesi tikai mača izskaņā panāca neizšķirtu.

Droši liepājnieku vārtos darbojās Dmitrijs Žabotinskis, un vienīgo vārtu zaudējumā viņu vainot nevarēja. Epizodiski iniciatīva piederēja te vienai, te otrai komandai, bet kopumā ritēja līdzīga cīņa un neizšķirts rezultāts bija tikai likumsakarīgs.

Nākamo pārbaudes spēli "Liepājas metalurgs" aizvadīs ar šo pašu klubu "Sibirj" 29.jūlijā Ventspilī.